Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Podzimní ochutnávka z Fringe festivalu

2010-05-12 12:40

V listopadu a prosinci můžete opět v Divadle Na Prádle zavzpomínat na jarní divadelní smršť jménem Prague Fringe Festival. Letošní nabídka Comedy Nights je sice skromnější a překvapivě chybí hlavní stálice neodolatelný páreček Topping a Butch, přesto určitě nebudete litovat.

Pouhá dvě vystoupení
O co budou předvánoční Comedy Nights štíhlejší, o to budou určitě zábavnější. Jako první se se svými parťáky Stevenem Steenem, Andym Smartem a Ianem Coopingerem představí Stephen Frost, kterému pražské prostředí rozhodně není cizí. Pro bližší představu o chystaném vystoupení se podívejte na následující klip. Shrnuje ukázky z populárního komediálního seriálu Whose Line Is It Anyway?, který vám nenásilně nastíní, co asi přibližně můžete v úterý 17. 11. v Divadle Na Prádle očekávat.


Whose Line Is It Anyway?

Stephena Frosta můžete také znát z dnes již legendárního Mr. Beana:


S. Frost a Mr. Bean ve vlaku

Jako druhý v Divadle Na Prádle vystoupí chvíli před Vánoci solitérní performer s malinkatými klávesami David O´Doherty. The Irish Times jej prohlásili za „národní poklad“ a s trochou nacionální velkorysosti si jej budete moci přivlastnit i vy. Do Prahy přijede 15. 12. Vše potřebné se dozvíte z následující ukázky.


David O´Doherty – The best of

Obě představení jsou v angličtině a k porozumění vám postačí dostatek empatie, smyslu pro humor a alespoň základní znalost jazyka. Lístky jsou k dostání v předprodeji v Ticketstream za 245 kč, nebo na místě v den představení za 270. Pro studenty za 150.

Další informace a možnost zakoupení lístků najdete zde

kaca

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>