Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Děti – Dětská centra

PARK & PLAY

Telefon
739 634 009
www
E-mail
Adresa
Černá růže, Na Příkopě 12, Panská 4, Praha 1 - 110 00 (Centrum je v 1. patře v zadním traktu)
Výuka dětí
hudba, kresba, specializovaná péče, výtvarná tvorba
Městská část
Praha 1
Doprava
Metro A, B - stanice Můstek
Otevírací doba
Po - Pá 08:00 - 19:00 So, Ne 10:00 - 19:00

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

Nově otevřené dětské centrum PARK & PLAY v pasáži Černá růže je určeno dětem od 2 do 12 let, které si zde mohou užívat činorodé zábavy a kamarádů, zatímco jejich rodiče mají čas vyřídit potřebné pochůzky po městě.

Koncept PARK & PLAY je prvním svého druhu v ČR, rodiče mohou děti přivést a mají stoprocentní jistotu, že o ně bude spolehlivě postaráno. Filozofii centra „zaparkuj a hraj si“ podporuje hravá, veselá a uvolněná tvůrčí atmosféra, která je pro děti v centru připravena.
Centrum je navíc jedinečné nízkou kapacitou, která zaručuje vysokou kvalitu služeb a individuální přístup ke každému dítěti, po dohodě je zajištěna také speciální péče o děti mladší 24 měsíců. V centru působí zkušení lektoři s odbornou kvalifikací, kteří v rámci kroužků zaměřených na Pilates cvičení, přirozenou výuku jazyků, výtvarné, hudební a další aktivity rozvíjí dětskou fantazii, znalosti a dovednosti. V nabídce centra je také doučování, hlídání dětí doma nebo pořádání dětských oslav. Speciality centra, cvičení Pilates a jógu, mohou využít také dospělí, zvláštní lekce jsou určeny i těhotným ženám. V rámci všech programů v centru s dětmi komunikují v českém nebo anglickém jazyce, po předchozí dohodě i ve francouzštině. Zakladatelky při přípravě koncepce centra inspiroval vlastní životním styl maminek malých dětí a zároveň úspěšné fungování podobných zařízení ve Švýcarsku nebo Rakousku.
Kina
Restaurace
Město
Umění
Výlety
Nákupy
Divadla
Sport
Loading .....
Loading .....
Loading .....
>