Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Děti – Dětská centra

Lanové centrum - Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy

Telefon
777 159 717 (BcA. Jan Handrejch), 222 333 812
www
E-mail
Adresa

Libeňský ostrov, Praha 8 - 18000

Městská část
Praha 8
Doprava
Autem: Z obou směrů jet na Libeňský most, centrum, či Vysočany, Na Libeňském mostě sjet dolů a zajet mezi bazary, projet mezi zahrádkařskou kolonií až k lanovému centru. Parkování je možné před areálem lanového centra.

Metrem: Ze stanice metra "B" Palmovka se vydejte směrem na Libeňský most. Můžete jednu zastávku dojet tramvají (1, 3, 12, 15, 25, zastávka Libeňský most), přímo proti zastávce je schodiště z mostu, na které navazuje cesta mezi autobazary. Jděte pořád rovně kolem zahrádkářských kolonií, jakmile minete malý kruhový objezd, vyhlížejte po levé straně věže lanového centra.

Tramvají: Vystupte na zastávce Libeňský most (tramvaj číslo 1, 3, 12, 15, 25). Ze směru Vltavská - přejděte ulici přes koleje, dejte se po schodech a dále pokračujte rovně mezi autobazary. Ze směru Palmovka postupujte dle instrukcí v odstavci "metrem".
Napsali jsme na Pragueout.cz
Otevírací doba
Po - Ne 08:00 - 20:00 po závazné objednávce
- po domluvě je možné absolvovat program v jiný čas

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

Outdoorové centrum - Lanové centrum

Článek o lanovém centru čtěte zde.


Základní informace:
Lanové centrum Domu dětí a mládeže hl. m. Prahy vyplňuje prázdný prostor na scéně adrenalinových aktivit speciálně koncipovaných pro školy, neziskové organizace a jiná zařízení pracující s dětmi a mládeží. Nabízíme Vám několik standardních programů, kde si vyzkoušíte, jaké to je pohybovat se několik metrů nad zemí, chůzi po lanech a mnoho dalších aktivit. Po celou dobu Vám budeme vycházet maximálně vstříc a Vy se u nás budete cítit "jako doma". Lanové centrum se nachází ve velmi klidné lokalitě, na břehu Vltavy, kousek od centra Prahy. Naši nabídku lanových aktivit lze kombinovat s vodními aktivitami. Podle Vašeho přání Vám namíru "namícháme" program, díky kterému si od nás odnesete nezapomenutelný zážitek a pocit uspokojení z překonání sama sebe.

Programy pro školy
Chcete zpestřit vaše hodiny tělesné výchovy? Máte nutkání prožít se třídou něco neobvyklého, ale přitom maximálně bezpečného o čem se bude dlouho povídat? Nevíte kam na školní výlet? Chcete jej prožít netradičně s troškou dobrodružství v příjemném prostředí hlavního města a obohatit se o nové zážitky a zkušenosti? Právě pro Vás je tu lanové centrum a naše programy pro školy, neziskové organizace a podobná zařízení, pracující s dětmi a mládeží.
Jedná se o dvou až šestihodinové programy, které lze dnes zařadit do branné výchovy mládeže na ZŠ, SŠ a VŠ.
Minimální počet účastníků programu je 10. Pedagogický doprovod má účast v programu zdarma (1 pedagog na skupinku 10 žáků). Podmínkou účasti na těchto programech je odevzdaný seznam zúčastněných žáků potvrzený školou.

Programy pro veřejnost
Programy určené pro skupiny, rodiny či jednotlivce. Máme nachystán napínavý, dvou až čtyř hodinový program v Lanovém centru DDM hl. m. Prahy.
Chcete prožít netradičně svůj volný čas s troškou dobrodružství v příjemném prostředí hlavního města a obohatit se o nové zážitky a zkušenosti? Právě pro Vás je tu lanové centrum a naše programy. Pro Vaši skupinu připravíme program, při kterém hlavní roli hraje komunikace, důvěra a týmová spolupráce.

Programy pro firemní kolektivy
Chcete zorganizovat akci pro Vaše zaměstnance, partnery či klienty, akci, jejimž cílem může být neformální atmosféra, zábavný program, ale i rozvoj týmové spolupráce, komunikace či firemní kultury? Lanové centru je to pravé! Máme pro Vás připraveno několik standardních programů a jsme připraveni pro Vás "namíchat" program přesně podle Vašich požadavků.

Programy pro firemní kolektivy
Chcete zorganizovat akci pro Vaše zaměstnance, partnery či klienty, akci, jejimž cílem může být neformální atmosféra, zábavný program, ale i rozvoj týmové spolupráce, komunikace či firemní kultury? Lanové centru je to pravé! Máme pro Vás připraveno několik standardních programů a jsme připraveni pro Vás "namíchat" program přesně podle Vašich požadavků.

Účastnit programu se mohou ti, kteří splňují tyto předpoklady:
- Minimální výška: 120 cm
- Minimální věk: 10 roků
- Maximální váha: 130 kg

Kina
Restaurace
Město
Umění
Výlety
Nákupy
Divadla
Sport
Loading .....
Loading .....
Loading .....
>