Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Future Line: ZRNÍ + LAJKY

2008-01-20 23:14

FutureLine: ZRNÍ + LAJKY

10.6.2008 19:30 Úterý, Velký sál, Koncert
--------------------------------------------------------

LAJKY
Byli tři - raz, dva, tři - ne tři bratři, ani švédská trojka - prostě tři - dva kytáři a jeden bicí, a pak volá ségra z Ostravy a jestli hledaj ještě toho basu?
"Jo."
Byli čtyři - raz, dva, tři, čtyři - ne čtyři koně ve dvoře, žádný čtveráci - prostě čtyři a ten bicí jednou říkááá...: "Už neee."
Byli tři - raz, dva, tři: "Netři tolik tu kytáru - prostě tři." A málem by to tření zapálilo pokoj, kdyby se nezeptali jednoho starýho dobrýho známýho: "Nemáš prosimtě náhodou na půdě akordeon po dědovi?"
"Jo."
Byli čtyři - raz, dva, tři, čtyři: "Hm, dobrej rytmus, ale bez bicího? Co takhle se zeptat toho pozdějc bejvalýho předtim bejvalý, jestli.., víš co?"
"Jo."
Bylo jich pět - raz, dva, tři, čtyři, pět - ne pět švestek, ani pět peněz, ale... "Ostatně mezi náma; trochu slivovice na zahřátí se hodí... občas do bříška. Netroubil ten starej dobrej známej kdysi na pohřbech?"
"Jo."
Šest je nás - raz, dva, tři, čtyři, pět, šest je nás - raz, dva...

Žánr: alternativa / indie
Web: http://www.lajky.net

ZRNÍ
Mladá kladenská kapela, která v Akropoli už několikrát hrála, vítězové Naděje Beatu 2006. Hudba Zrní je dynamická, barevná, plná emocí, od polohy téměř meditativní až k burácejícímu řevu. Zrní si při tvorbě hraje s každým tónem, s rytmy, se zvuky. Zrozeni z polí vesnice a dlažebních
kostek města, hledají inspiraci pod kameny a listy, opracovávají je ve zkušebně a vynášejí na světlo - k lidem. Jsou spolu šest let a to od počátku ve stejném složení. Hledají nové možnosti
svých nástrojů, snaží se osvobodit od zažitých a dokola opakovaných forem.

Žánr: alternativa / indie
Web: http://www.zrni.cz
-------------------------------

Future Line

O PROJEKTU

FUTURE LINE je projektem Junior Klubu na Chmelnici jehož hlavním cílem je podpora mladých kapel. Dává příležitost kapelám objevit se na jedné z nejprestižnějších klubových scén u nás – postupně v projektu růst a dostat tak šanci oslovit široké publlikum jakož i odbornou veřejnost.

Future Line
Probíhá pravidelně úterky (mimo vyjímek) ve velkém sále Paláce Akropolis. Během večera se představí 2 kapely. Vstupné činí 20,-.

Future First Line
Je dalším stupněm projektu na němž se vždy jedno úterý v měsíci představí kapela, která se již projektu účastnila a zaznamenala kladný ohlas. Kapele patří celý večer (může si však přizvat nějakého hosta či předkapelu). Vstupné na tyto večery je 50,-.

The Best of Future Line
4 denní festival (vždy v prosinci) nejlepších a nejúspěšnějších kapel projektu

výběr kapel:
Demosnímky nebo MP3 posílejte na adresu Junior Klub na Chmelnici, Kubelíkova 27, 130 00 Praha 3, resp. martina@palacakropolis.cz

Více na www.future-line.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>