Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Vychcaný knedlíky + Hovnosapiens

2008-01-30 03:05

LIVE CONCERT: Vychcaný knedlíky + Hovno Sapiens /punk/

 – velice povedená podívaná, která nebude nudit ani ty největší náprdy; 2x skunk punk 

http://bandzone.cz/hovnosapiens
Kdysi, snad jeste na gymplu se Jezis s Vlcounem rozhodli zalozit kapelu a s basakem Stepanem nejakou dobu hrali jako Kandidati Existence.
Po odchodu Stepana se kapela rozpada a Vlocoun s Jezisem chvili zkousi a uci na basu hrat Barnyho, ktery dal kapele Hovno Sapiens jeji soucasne jmeno. Po nejake dobe Barny odchazi.
Na podzim roku 2004 se Vlcoun v restaurantu U Slunicka seznamuje s Kubou, nacez se spolu zlejou. Dojde rec i na muziku a z Kuby vypadne, ze si poridil basu a uci se na ni hrat. V pozdejsich vecernich hodinach prichazi do Slunicka Jezis a Vlcoun Kubu s Jezisem seznamuje a oznami jim, ze spolu hraji v kapele.
Kapela zkousi ve Zvoli, cesta je vsak dlouha a tak si ji clenove krati vetsinou vinem nevalne kvality. Jiz na druhou zkousku s nimi jede Cert, coby novy zpevak. Ale pro jeho az prilis kladny vtah k lihu a az prilisnou iniciativu co se variaci textu tyce, ja kapela nucena se s nim po druhe zkousce rozloucit.
Nekdy na jare 2005 kapela prichazi o zkusebnu a chvili zkousi u George v lihovarskych zkusebnach. Na post zpevaka do kapely prichazi Marek aka Guco. Chvili na to nam kamradka Almara(diky!!!) pres Alese(taky dik!!!) z kapely Vajicko sehnala vybornou zkusebnu v Braniku, kde zkousime dodnes.
Po cvhili do nove zkusebny pribirame druheho kytaristu Martina. V lete kapela odjizdi na nejvetsi party v historii HS a to na soustredeni, ktere se kona v male moravske vesnicce u Kubovych prarodicu. Po nekolika hodinach po prijezdu o nas vi a tyden nas nenavidi skoro cela vesnice. U vecerni kalby pri opekani burtu vnzika jeden z nejvetsich hitu "Pica". Na soustredni se vsak take objevuji prvni neshody o hudebnim stylu, ktere nakonec vyusti v odchod Martina.
25.3.2006 Kapela poprve hraje verejnosti v hospode Souterrain. Za mesic nasleduje koncert v kralupske ponorce, ktery jsme odehrali ve trech, protoze Guco nemohl. Po tretim koncertu U George, se loucime z Gucem, kteremu, jak jsme zjistli, v zilach kolovala jina hudba, od punku zrejme dost vzdalena. Kapela opet zkousi a koncertuje ve trech.
Na podzim roku 2006 poradame verejnou zkousku spojenou s ozirackou pro kamarady. Prijde i nas nejvernejsi fanousek Kokac a od te doby nase zkousky zacal navstevovat pravidelne, az se stal novym zpevakem. Kokacovi nove texty podnecuji Jezise k tvorbe hudby a mimo jinych vznika dalsi pecka "Nacek". Kapela zacina casteji koncertovat.
V zari 2007 odchazi ze sdujinich duvodu(dostal se na konzervator do Budejovic) Vlcoun. Na jeho misto prichazi Martin, bubenik Vajicka, ktere se prave rozpadlo. Spolu s nim pribirame posilu v podobe druheho kytaristy, pana Vomitku.

http://vychcanyknedliky.wz.cz
www.sweb.cz/knedliky
HISTORIE
V době aut, benzínu, mobilů, reklam a všech těhle sraček v roce 2004, někdy v únoru, podle mně jsme si se Všivákem řekli, že založíme kapelu. On zpíval v "Bublince z prdele", já se snažil s jedním reagge rastafánem, kterej se snažil hrát na bicí, zpívat. Menovalo se to "Anti disko zóna". Snažili jsme se se Všivákem o vymyšlení názvu, padali dost krutý názvy, například "Poblitá noha (později píseň), "Tuhý maso, nebo já nevim co, ale skončilo to tim, že Všivák řekl VYCHCANÝ KNEDLÍKY!, to nás tak fascinovalo, že teda OK! Tak teda jsme se shodli na tom, že něco zkusíme zahrát. Sešli jsme se na Rajský zahradě s magneťákem, klackama a rukavicema, páč byla ukrutná zima a jelo se ! Na našem prvním demu První (poprvé) bylo pár skladeb (Muzika, Anarchie, Poblitá noha, Raní moč, Popelnice, Satanistická - ta se nepovedla nahrát celá). Já to demo ztratil. Později se k nám připojil Všivákův brácha Jirka, kterej dostal k Vánocům kytaru a hrál v "Bublince z prdele". Já se snažil vydělat na basu. Nikdy se mi to nepovedlo, tak sem hrál na půjčený. Tímto díky Vlastovi Vaňkovi (kdysi Fóbie) a Honzovi Písaříkovi (The Profaned Graveyard) a zároveň se vomlouvám Honzovi za tu strunu (my sasvěcení víme vo co go). No zkrátka sme se mnou na basu hráli hovna, tak sme řekli Olince vod nás ze třídy a ta si asi do tejdne koupila basu, do dalšího tejdne combo a jedem na novo!

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>