Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Uvedení knihy „Vladimír Komárek v dopisech přátelům“

2007-09-30 01:34

17.6.2008 (úterý) od 16 hodin

Uvedení knihy „Vladimír Komárek v dopisech přátelům“, úsměvné knížečky svérázných myšlenek, zajímavých postřehů, výroků a bonmotů známého českého malíře, grafika a ilustrátora. Akce se zúčastní Růžena Komárková, herečka Gabriela Vránová, malířka Iva Hüttnerová, František Novotný, Jan Suchl a další.

Nakladatelství IKAR
---------------------------

Literární setkání

Zavedenou tradicí Paláce knih Luxor jsou pravidelná literární setkání, autogramiády a besedy s autory knih a dalšími známými osobnostmi. Přijďte k nám a získejte ke své knize i nevšední zážitek, na který budete rádi vzpomínat.

Literární setkání se stala pravidelnou součástí života Paláce knih Luxor. Tato setkání, při kterých se u nás setkávají autoři, překladatelé a kmotři knih s Vámi, čtenáři, jsou pro nás milou společenskou událostí, kterou rádi pořádáme cca 3x týdně.

Literární setkání, která se odehrávají v prostoru u literární kavárny v 1. patře, jsou často spojena s prezentací, křtem knihy a autogramiádou autora. Můžete se tak nejen setkat se zajímavými osobnostmi, ale i obohatit svůj výtisk knihy o podpis autora nebo věnování a učinit z něj skutečný originál.

www.neoluxor.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>