Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

VIBE 1. NAROZENINY / VIBE 1st ANNIVERSARY

2007-06-11 19:42

VIBE 1. NAROZENINY / VIBE 1st ANNIVERSARY

Uběhl oficiálně jeden rok od doby, kdy se zrodila noc VIBE a všichni jsou zváni, aby se této oslavy zúčastnili! Sejde se celá VIBE rodina, přátelé a účinkující na VIBE tady budou, aby si společně připomněli tu vzrušující atmosféru, kdy to vše začalo. A pro všechny, kteří atmosféru noci VIBE ještě nezažili, nastal ten pravý čas přijít a prožít vše, co s Vibe souvisí. První narozeniny a celá VIBE rodina jsou tu jen pro Vás! Úžasná hudba, skvělí lidé a především elektrizující atmosféra. House stage : resident DJ Tripmain vystoupí v doprovodu bubeníka Rafaela, dále účinkuje DJ Lafayette a Adnene ( TUN ). RnB/Hip-Hop Stage : DJs Kaz D and L.P. Více na http://www.myspace.com/vibeparty

DÍVKY DO PŮLNOCI VSTUP ZDARMA!!! / VSTUP : 190,- Kč / KARTY ISIC & ERASMUS: 50,- Kč / začátek : 22.00

VIBE – první narozeniny

Právě před rokem se objevila na scéně VIBE, realizovaná Tripainem a Lafayettem. Tato party začínající nabídkou nové hudby se stala měsíční událostí, prezentací nejlepších lokálních DJs s hudbou různých žánrů, která je nabízena na pražské scéně.

Tento pátek Vás čeká to nejlepší z VIBE s vynikajícími DJs, kteří zahrají své nejnovější sety právě jen pro Vás. Noc Vám zpříjemní Tripmain výběrem ze své oblíbené House kolekce.Jeho celoroční projev vedl k tomu, že se tato VIBE party stává nezapomenutelnou a nepostradatelnou. Dále Vám nabízí Electro, Progressive a dokonce ty nejnovější tóny Rockové Evropy,známé jako Minimal. K němu se připojí Rafael s Drums. Na jejich posledním vystoupení v lednu naplnila kombinace zvláštních vášnivých zvuků a rytmického beatu noc elektrickou energií. Lafaiett bude pokračovat výběrem nejnovějších hitů taneční hudby, které Vás připoutají k tanečnímu parketu. Chybět nesmí ani Adnene, obohacující VIBE party různými styly až do samého rána.

Druhé pódium Vás zve na Raggaeton Hip-Hop hudbu prezentovanou DJ L.P., který se připojil k VIBE v květnu 2006.A tento styl hudby je pro něho charakteristický.

Line-up

House/Electro/Minimal Stage

23:00-01:00 Adnene (TUN)

01:00-03:00 Tripmain with Bongoman Rafael

03:00-?? Lafayette

RnB/Hip-Hop/Raggaeton Stage

00:00-04:00 DJ L.P.

VIBE se tuto noc vrací ke svým kořenům, k tomu pro ni nejdůležitějšímu a to je kvalita hudby pro její milovníky.Přijďte a pocítíte energii procházející celým Vaším tělem.Více informací najdete na http://www.myspace.com/vibeparty a budete mít také šanci vyhrát volné místo na listině hostů.

Nezapomeňte na VIBE – příští měsíc 1. června, kdy bude VIBE hostovat jedinou Official Sensation White Warm-Up Party. Vyčkejte dalších zpráv, abyste se dozvěděli o specialitách připravených pro Vás.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>