Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

VERTIGO GRAND OPENING

2007-06-11 19:42

Tuto sobotu - VERTIGO GRAND OPENING
V sobotu 1.12.07 si určitě nenechte ujít našláplou sexy funky party Vertigo Grand Opening.

Pět měsíců bylo Vertigo v Havelské uzavřeno pro rekonstrukci a teď vjíždí do nové taneční sezóny s novou fazónou. Interiéry s neřestnými stromy, funky nástěnnými malbami, zbrusu nové VIP, větší parket, lepší zvuk a klimatizace, to jsou některé z mnoha změn na které se můžete těšit. Program Vertiga se bude zaměřovat zejména na optimistické, energické styly taneční hudby. Vedle houseových nocí zůstane na programu i oblíbená tranceovka Language of Trance, která už 22. prosince nabídne lahůdku v podobě vystoupení dánského producenta Daniela Kandiho (Anjunabeats), mimo jiné tvůrce známého hitu Breathe.

Sobotní Grand opening se ponese v duchu nekonvenční párty "Lečo", pořádané partičkou Opac DJs a Djem Locco. Čekají vás sexy lamí dekorace, speciální lamí drinky, tančící samičky lamičky, nalévat se bude bolivijský elixír mládí Agwa, který obsahuje koku. Vertigo na uvítanou nabídne i raut s oblíbenými pochoutkami, welcome-drinky, šampaňské a bohatou zábavu až do rána. Připravena je i tombola o ceny sponzorů (sportovní oblečení Humdrum.cz, Absolut, Agwa).

Vstupné je 100 Kč. Prvních 50 vstupenek je volných, zaregistrovat na guest-list se lze na info@vertigo-club.cz a nebo přes SMS na 774744256.
VERTIGO music club, Havelská 4, Praha 1 (mezi Václavským a Staroměstským náměstím na konci historického trhu)

Začátek ve 21:00.


VERTIGO
tel/fax: 224 220 179
mobil: 774 744 256
Havelská 4, Praha 1 110 00
www.vertigo-club.cz
NAROZENINY VERTIGA Language of Trance

Laydee Jane, Petr Holman, Matamar, DejFF

Začátek ve 21:00

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>