Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Vernisáž výstavy Ženská energie

2008-02-07 23:47

Týden ženské energie

19:00 – KONCERT

Vernisáž výstavy Ženská energie (obrazy a grafiky) a Sylvie Krobová

Vernisáž výstavy: Ženská energie
Výstava probíhá od 15. února do 14. března v prostorách klubu Kaštan.
Autorky obrazů a grafik: Václava Benešová, Marcela Burdová, Jitka Hilská, Helena Horáková, Eliška Jakubíčková, Romana Králová, Zdena Marschallová, Daniela Messiereurová, Alena Petříčková a Lenka Vychodilová.

Opožděná vernisáž výstavy proběhne v klubu Kaštan 3. března od 19:00, hudebním hostem večera bude herečka a zpěvačka Sylvie Krobová.

vstup zdarma
--------------------

www.sylviekrobova.com

Sylvie Krobová,
typické disidentské dítě, její dětský svět tvořily kulisy a masky divadla a atmosféra politického vzdoru kolem divadelních tvůrců V.Havla, A. Kroba, C. Turby, Z. Svěráka a dalších význačných pánů naší kultury. Od osmi let se začíná učit zpěv na LŠU, vystudovala Státní konzervatoř v Praze v oboru operní zpěv (´84/´90), později zpívala v Kühnově sboru a zároveň se připojuje k divadelnímu spolku „Na tahu“ svého otce Andreje Kroba.
Jako herečka pokračuje se spolkem Jiřího Bilba Reidingera jako „Bilbo compagnie“, se kterým vystupovala v Rusku, Anglii, Slovinsku, Francii,… několikrát také v ČT. Dále účinkuje v některých hrách „Studia Láďa“ Ladislava Smoljaka. Působí i jako učitelka zpěvu.
Sama skládá a hraje své písně, jako zpěvačka a autorka se podílí na programech zmíněné „Bilbo compagnie“. Do roku 2005 byla k vidění jako sólová šansonierka s doprovodem vlastního akordeonu, nebo s folkrockovou skupinou La Bouche, nastiňující její rock-šansonové směřování. 
Spolupracuje také s bubeníkem a producentem Štěpánem Smetáčkem na vlastním hudebním materiálu.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>