Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Valentýnské Fér rande (1)

2008-02-04 12:58

Procházíte kolem valentýnských reklam s nostalgií, že vás se tenhle svátek netýká? Prostě jste zatím nepotkali tu pravou či toho pravého? Stačí troška odvahy zkusit něco netradičního a můžete se zkusit právě na Valentýna seznámit. Kde? Na speciálním valentýnském Fér rande. Seznamovací večer pro nezadané vás přivede mezi třicítku nezadaných lidí, kteří by stejně jako vy rádi poznali někoho nového. A kdo ví….

Valentýnské Fér rande:
* čtvrtek 14. února, 18 hod., Praha, restaurace Maranatha v BB Centru Brumlovka
věková kategorie: ženy 24 - 35 let, muži 26 - 38 let.

Účast na Valentýnském rande také můžete svým nezadaným přátelům věnovat jako dárek.

Co účastníky Fér rande čeká?
Nová metoda seznamování, která se rozšířila po světě v 90. letech, vychází z toho, že základní vzájemné sympatie či nesympatie se obvykle mezi lidmi projeví během několika minut. Na Fér rande se tak sejde až 30 mužů a žen, kteří spolu v první části večera absolvují kolo tříminutových rozhovorů „face to face“. Zaznamenají si, jak na ně kdo působil a vyberou si, jestli by někoho chtěli poznat blíž. Těm dvojicím, kde dojde ke shodě, předají oragnizátoři vzájemné kontatky.
Na rozdíl od některých podobných akcí se účastníci Fér rande nemusí spoléhat jen na intuici prvních tří minut. Je to totiž ještě druhá, společenská část večera s hudebně-taneční programem, při kterém se mohou ještě trochu víc poznat. „Společný program je geniální věc. Taková "druhá šance", jak přítomné poznat a rozmyslet se, koho z nich bych někdy ráda znovu viděla. Navíc jsme se přitom opravdu pobavili,“ říkala jedna z účastnic pražského listopadového Fér rande.Od podzimu roku 2007 se potkalo na 6 rande zhruba 200 osob. Reakce účastníků jsou vesměs velmi pozitivní. Jak splnila dosavadní Fér rande očekávání? Přeskočily nějaké jiskry? Našli účastníci někoho, s kým by se rádi seznámili blíž? „To, že se zamiluji na první pohled, jsem nečekala. Na to jsem už dost velká holka. Spíš jsem si chtěla otestovat své schopnosti komunikace s odlišnými lidmi, se kterými bych se možná nikdy nesetkala. Poznat nové, zajímavé lidi. A to se mi splnilo,“ říká další z účastnic Bára. Z každého Fér rande zatím vyplynulo několik „shod“, tedy dvojic, které vyjádřily přání se znovu vidět. „A určitě už se odehrála i nějaká „soukromá“ rande. Od několika účastníků máme přislíbeno, že pokud se díky Fér rande zrodí trvalý vztah, pochlubí se nám. Z toho bychom měli opravdu velkou radost,“ konstatuje Lenka Černá.

Specialitou Fér rande je to, že podporuje tzv. Fair Trade, neboli spravedlivý obchod. Během večera mohou účastníci ochutnat některé Fair Trade dobroty a něco málo se o tomto rozvojovém projektu dozvědět.
K účasti na Fér rande je třeba se předem zaregistrovat, registrační formulář je na stránkách www.fer-rande.cz, kde najdete i další termíny a podrobné informace, včetně cen vstupného a podmínek registrace.

Komentáře (1)

Pure argan oil for beard 2020-09-23 10:30:57
Beard Oil - Tobacco Bay Leaf with Organic Argan Oil & Organic Baobab Oil – Scruffy Jack’s – Scruffy Jack's: Our unique formulation contains pure argan oil for beard growth. With organic Baobab Oil and a scent of tobacco and bay leaf, this beard oil is designed to tame your beard and promote healthy growth at the same time.

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>