Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Představení
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Valérie a její lásky

2008-04-02 00:09

Valérie a její lásky

Každý člověk má svá přání, sny, své lásky a Valérie Zawadská není výjimkou. Trvalo sice dost dlouho, než se rozhodla pro vlastní pořad, ale je na světě a vy se můžete těšit na řadu setkání s touto naší skvělou herečkou a nejpopulárnější dabérkou posledních let v pořadech, které budou o tom, co má ráda, co ji baví.

Překvapí vás možná, že vedle profese a mluveného slova je to třeba muzikál, jazz, tanec, starý český film a osudy jeho hvězd. Je to respekt a obdiv k osobnostem, které vedle své civilní profese jsou básníky, muzikanty, malíři… jeden z večerů bude patřit dokonce poezii ve spojení s hudbou, jakou byste mezi láskami Valérie určitě nečekali.

Těšíme se na setkání v úterý 22. dubna v 16.30 hodin v příjemném prostředí kavárny Divadla Palace. Uvidíte pilotní díl pořadu na téma dabing.

Je několikrát slavnostně korunovanou královnou českého dabingu, poznáte ji po hlase, znáte důvěrně její jméno, protože už hezkou řádku let propůjčuje hlas těm nejslavnějším zahraničním filmovým hvězdám, seriálovým hrdinkám, namlouvá komentáře k různým dokumentům.

Jenže „… žádný učený z nebe nespadl, a tak i moje začátky v dabingu se podobaly čtení snaživého prvňáka…“, říká Valérie Zawadská, hostitelka večera, ve kterém nahlédnete společně s ní pod pokličku umělecké disciplíně, všeobecně pokládané za nejméně odtajněnou.

Určitě vás pobaví už způsob obsazování herců, ukázky prvotních i výsledných překladů, vzpomínky na naše skvělé dabéry, kteří pro svět odstartovali tzv. českou dabérskou školu. Autorem pořadu je Miroslava Besserová, hosty budou Zdeněk Mahdal a Vojta Kotek.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>