Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Týtý 2007

2008-02-26 16:57

Finálový večer Týtý 2007 vysílá TV NOVA 12.dubna 2008 z nově otevřeného hotelu Clarion Congress Hotel Prague, Náměstí OSN Freyova ul. - Praha 9

Dozvíte se, kdo zvítězil v každé z devíti kategorií, kdo se stane absolutním vítězem, kdo Objevem roku (o tom rozhodnete prostřednictvím SMS zaslaných v rámci přímého přenosu) a kdo vstoupí do Dvorany slávy, o čemž rozhodne odborná porota. 

17. ročníku ankety Týtý budou společně se čtenáři Týdeníku Televize, který anketu tradičně vyhlašuje, hlasovat také čtenáři dalších titulů vydávaných vydavatelstvím Bauer Media.
Hlasovací kupony najdete na stránkách těchto periodik: TV Max, TV Plus, TV Revue, Claudia, Rytmus života, Chvilka pro tebe, Pestrý svět, Tina, Šťastný Jim a Žena a život.

Letos můžete posílat hlasy svým oblíbencům v devíti kategoriích. Sečtení všech vašich hlasů určí pět nejoblíbenějších z každé kategorie, pro které budete moci hlasovat ještě jednou počátkem dubna. Pravidla a jména se dozvíte včas na stránkách Týdeníku Televize, výše uvedených titulů vydavatelství Bauer Media a webových stránkách www.televize.cz .

I v letošním roce je anketa Týtý rozdělena na dvou fází:
* I. fáze hlasování (od 18.2. do 16.3.2008)
* II. fáze hlasování (od 31.3. – 12.4.2008 do 16.00) + 12.4.2008 v rámci přímého přenosu SMS hlasování o Objev roku

I. fáze hlasování
Prostřednictvím hlasovacích kuponů otištěných v těchto titulech vydavatelství Bauer Media: Týdeník Televize, TV Plus, TV Revue, TV Max, Rytmus života, Claudia, Chvilka pro tebe, Pestrý svět, Tina, Šťastný Jim a Žena a život a prostřednictvím SMS máte možnost dát svůj hlas dle vlastního výběru osobnosti či pořadu celkem v devíti kategoriích:
* Osobnost televizního zpravodajství
* Osobnost televizní publicistiky
* Osobnost televizní zábavy
* Herec
* Herečka
* Zpěvák
* Zpěvačka
* Pořad roku
* Seriál roku

1.) Hlasování pomocí korespondenčních lístků:
Vyplněný hlasovací kupon nalepte na korespondenční lístek a zašlete na adresu:
Schober Direktmarketing, a.s. – Anketa Týtý
P.O.Box 87
225 87 Praha 025
Nezapomeňte uvést své jméno, adresu a telefonní číslo.

2.) Hlasování prostřednictvím SMS:
SMS zašlete vždy ve tvaru TT mezera ČÍSLO KATEGORIE mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ nebo NÁZEV POŘADU (např. TT 1 Jan Novak) na číslo 900 15 08.
Cena SMS je 8 Kč vč. DPH. Do jedné SMS vyberte pouze 1 osobnost ne 1 pořad. Počet zaslaných SMS z jednoho telefonního čísla je neomezený. SMS posílejte bez diakritiky.
Názvy a čísla kategorií:

1. Osobnost televizního zpravodajství (tvar pro sms TT 1)
2. Osobnost televizní publicistiky (tvar pro sms TT 2)
3. Osobnost televizní zábavy (tvar pro sms TT 3)
4. Herec (tvar pro sms TT 4)
5. Herečka (tvar pro sms TT 5)
6. Zpěvák (tvar pro sms TT 6)
7. Zpěvačka (tvar pro sms TT 7)
8. Pořad roku (tvar pro sms TT 8)
9. Seriál roku (tvar pro sms TT 9)

Poskytovatelem sms služby je Bauer Media v.o.s., Viktora Huga 6, 150 00 Praha 5. Kontakt: sms@bauermedia.cz nebo infolinka: +420 257 32 32 51

Můžete i vyhrát!
Čtyři s vás, kteří se zúčastnili hlasování v termínu od 18.2. – 16.3.2008 (platí datum poštovního razítka) mají možnost vyhrát jeden z LCD televizorů.
Jména výherců budou uveřejněna na stránkách titulů Bauer Media a na webových stránkách www.televize.cz v týdnu od 31.3.2008.

II. fáze hlasování
Sečtení všech hlasů ze zaslaných anketních kupónů a sms určí pět nejoblíbenějších v každé kategorii. Ti, kteří to budou se dozvíte opět ze stránek titulů Bauer Media a na webových stránkách www.televize.cz v týdnu od 31.3.2008.
Taktéž informace s pravidly hlasování sms a možnostmi výher budou uveřejněna v inzerátech těchto titulů: Týdeník Televize, TV Revue, TV Max, TV Plus, Claudia, Rytmus života, Chvilka pro tebe, Pestrý svět, Tina, Šťastný Jim a Žena a život.
Výherci budou kontaktování a ceny předány osobně ve společnosti Bauer Media v.o.s..

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>