Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Představení
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Týden studentů : Divadelní společnost Výhodná kráva + Ztracená existence + Empty Smile

2007-06-11 19:42

Tématický týden v listopadovém programu klubu Kaštan je připraven k příležitosti 18. výročí 17. listopadu 1989. Program v období od 12.11 až do 17.11. 2007 budou tvořit tři koncerty, dvě divadelní představení a jedna filmová projekce. Rámci Týdne studentů vystoupí kapely a divadelní soubory tvořené převážně z účinkujících, kteří se poznali v nějakém svém období vzdělávacího procesu, at´už ve školce, základní nebo střední škole nebo při studiu na vysoké škole a dnes spolu tvoří zajímavé hudební, filmové nebo dramatické projekty.

Velikánská studentská legrace: Divadelní společnost Výhodná kráva, Ztracená existence, Empty Smile

Týden studentů

Divadelní společnost Výhodná kráva s představením "50-70-90 aneb všechno už tu bylo"                                                  Soubor navazuje na svou divadelní práci Literárně dramatického oboru v ZUŠ Štítného na Praze 3. Za sebou má bezpočet krátkých vystoupení na každoročních přehlídkách této umělecké školy. Jedná se o divadelní koláž o masové kultuře. Všechno jsou už jen intelektuální reprízy, a proto budou ukázány znovu! Divák se však bát nemusí. Nebude se servírovat skutečnost nebo snad pravda. To už dnes přece nikoho nezajímá! Ukázána bude zvrácená fascinace několika různými a přesto stejnými příšernostmi. Tři vhledy do vývoje většinové oficiální kultury – v neskrývaně populárním vydání. Laciná prvoplánovost! Banální bulvarizace! Triviální masová zábava!

ZTRACENÁ EXISTENCE s představením "Zmalujem se!"                                                                                                             Téměř dvacetičlenný soubor, který patří ke špičce současného amatérského divadla, tvoří nevšední absolventi gymnázia Přípotoční v Praze Vršovicích. V drsném dramatickém pásmu se alkointelektuálně setkává nízké s vysokým, nechutné s povznášejícím a fyziologické s vysoce kulturním... Hit festivalů letošního léta!

Umělecká Skupina Empty Smile se svým projektem komentovaného fotorománu o Non-Stopech.                                           Při katedře kulturologie FF UK se v roce 2004 utvořila umělecká skupina Empty Smile, jakožto výsledek spontánních tvůrčích aktivit tří jejích studentů. Pravidelně se podílí na organizování vernisáží a festivalů Okultění a úzce spolupracuje se studentským časopisem FFakt.

vstupné: 50,- Kč

internetové stránky: www.ztracenaexistence.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>