Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Přednášky
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Tržiště řemesel - výtvarná dílna

2007-09-04 00:05

KLÁŠTER SV. JIŘÍ
Stálá expozice: Umění manýrismu a baroka v Čechách
Umělec a jeho dílna v barokních Čechách

Tržiště řemesel 15. 9. 2007 14.00 hodin

Pojďte si k nám vyzkoušet stará řemesla. Inspirací budou obrazy z expozice, dílna se odehraje na rajském dvoře kláštera. Určeno pro malé i velké, začátečníky i pokročilé.
Rezervace nutná – počet míst omezen! Tel. 257 535 832, e-mail: ssueduc@ngprague.cz 
------------------------

Dny evropského dědictví
v Národní galerii v Praze
8. září 2007 – 16. září 2007

Dny evropského dědictví jsou významnou celoevropskou kulturně poznávací, společenskou a výchovnou akcí. Hostitelem Národního zahájení Dnů evropského dědictví 2007 bude ve dnech 8. a 9. září město Uherské Hradiště. Celá akce pak bude probíhat v České republice v termínu od 8. – 16. září 2007.

Národní galerie v Praze každoročně připravuje bohatou nabídku doprovodných programů. Nejinak je tomu i letos. Při příležitosti zářijových Dnů evropského dědictví 2007 čeká návštěvníky bohatý doprovodný program poukazující na prolínání evropského umění do českého prostředí. Lektorská oddělení NG, která pořady pravidelně připravují, nabídnou dětským i dospělým návštěvníkům komentované prohlídky ve stálých expozicích, přednášky i inspirativní tvůrčí dílny.
Doprovodné programy proběhnou ve vybraných stálých expozicích Národní galerie v Praze:
• klášter sv. Jiří
• klášter sv. Anežky České
• Šternberský palác
• Veletržní palác

Vstupné na všechny doprovodné programy pořádané v rámci oslav DED 2007 je   z v ý h o d n ě n é , tzn. že ve dnech konání doprovodných programů (9. - 16. září 2007) zaplatí návštěvník pouze cenu za doprovodný program, vstupné do expozice bude zdarma.
Návštěvníci, kteří v termínu od 8. – 16. září navštíví NG bez účasti na doprovodném programu zaplatí  b ě ž n é  v s t u p n é .
• Zvýhodněné vstupné se vztahuje pouze na účastníky doprovodných programů.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>