Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Koncerty
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

TŘINÁCTÉHO NA TŘINÁCTCE

2008-04-09 18:22

Komunitní centrum sv. Prokopa
V Hůrkách 1292/8
158 00 Praha 5 - Nové Butovice Telefon: 251 610 850, 251 627 400
E-mail: mail@CentrumButovice.cz
www.centrumbutovice.cz
-----------------------------------

TŘINÁCTÉHO NA TŘINÁTCE

Slávek Klecandr, Petr "Kopčem" Smékal a František Černý

Třináctého na třináctce pokračuje dubnovým koncertem ...

V neděli 13.4. v 19.30 hodin se v Praze uskuteční další díl cyklu Třináctého na třináctce. Hudebník Slávek Klecandr se setká s novými hosty.

Akce se koná v Komunitním centru svatého Prokopa, V Hůrkách 1292/8, Praha 13-Nové Butovice (metro B, stanice Hůrka).

Hosty Slávka Klecandra budou Petr "Kopčem" Smékal ze skupiny Chameleon a František Černý za skupinu Čechomor.

Zájemci mají možnost rezervace míst na e-mailové adrese, popř. na telefonním čísle v kontaktu (nikoliv prostřednictvím webu).

Kontakt:
e-mail: 13na13@centrum.cz
web: www.centrumbutovice.cz
mobil: + 420 604 563 383

------------------------------------

www.praha13.cz :

Kousek Čechomoru Třináctého na třináctce...

I letos pokračuje cyklus koncertů Slávka Klecandra, do kterého si tento východočeský písničkář, známý též ze skupiny Oboroh, zve rozličné hudební hosty. Tentokrát, v neděli 13. dubna 2008 od 19:30 jimi budou František Černý (Čechomor) a kytarista Petr „Kopčem“ Smékal. Koncert se koná v sále Komunitního centra sv. Prokopa na Slunečním náměstí v pražských Nových Butovicích (metro Hůrka) a vstupné je dobrovolné. Místa je možné si rezervovat do 12. 4. na: 13na13@centrum.cz  Srdečně zveme!

Petr Střešňák v Perspektivách KT o Slávkovi Klecandrovi píše: „Zvláštní pozornost si zasluhují jeho texty. Právem lze hovořit o rockové poezii, o současné poezii. Klecandr básnivým jazykem, srozumitelným ovšem, bez houštin "neprůchodných" metafor, předkládá příběhy a pocity dnešního člověka. Texty jsou plné tázání a tísní, nesklouzávají však do dekadentních či nihilistických poloh, naopak - prosvítá v nich zakoušená oprávněnost křesťanské naděje.“

Františka Černého není třeba dlouze představovat. Je zakládajícím členem skupiny Čechomor, hudbou se ale zabýval už před vznikem této skupiny. Působil jako zpěvák, kytarista, a také autor ve skupinách Kanafas a Povijan, je několikanásobným vítězem Porty. Vytvořil také několik televizních a filmových rolí, mj. ve filmech Knoflíkáři a Rok ďábla. Ke hraní na „Třináctce“ si přizval východočeského kytaristu Petra „Kopčema“ Smékala, se kterým již vystoupil na loňském festivalu Zahrada.

Podrobnější informace viz.:
www.centrumbutovice.cz
www.oboroh.cz
www.cechomor.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>