Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

TŘETÍ NAROZENINY iPUNKU

2007-06-11 19:42

TŘETÍ NAROZENINY iPUNKU
So 12/4 - start: 19:00
vstup: 165,- Kč + poplatky předprodej / 195,- Kč na místě

-----------------------------------------
Čas ubíhá neuvěřitelně rychle.
Přijde nám jako by uteklo sotva pár měsíců, co jsme přetransformovali značnou část obsahu serveru www.blink182.cz na novou doménu www.ipunk.cz a oddělili tak zprávy, týkající se pouze Blink 182 a následných projektů jejich členů, od zpráv ze zbytku celé punk-rockové, pop-punkové a emo-rockové scény.
Kalendář ale nelže, a prozrazuje, že od uvedení iPunku do provozu uběhly již téměř tři roky, a že na přelomu března a dubna budeme slavit již třetí narozeniny.
iPUNK.cz už tím pádem není miminko ani batole, ale zdravě rostoucí dítě se slibnou budoucností, což dlouhodobě dokládá zvyšující se návštěvnost. Každý den si nás prohlédne zhruba tisícovka unikátních návštěvníků, kteří se v průměru podívají na více než 4500 stránek denně. Tato čísla dělají z iPUNKu nejnavštěvovanější webový zdroj informací z punk-rockové scény na českém i slovenském internetu.
Protože ke správným narozeninám jednoznačně patří narozeninová oslava, rozhodli jsme se společně s agenturou Conspiracy a pražským multifunkčním prostorem Abaton, uspořádat pro Vás mejdan a koncert trošku většího rozsahu a oslovili jsme 6 kapel, které považujeme za stylově spřízněné s obsahovým zaměřením našeho serveru a atraktivní pro naše čtenáře a návštěvníky.

V sobotu 12. dubna tak v pražském Abatonu proběhne oficiální oslava 3. narozenin iPunku, na které všem příchozím zahrají následující party :
- námi dlouhodobě sledovaní (a oblíbení) Pražáci THE AIRBAGS, pomalu se připravující na realizaci svého druhého alba
- Moravu reprezentující rockeři MY WAVE, kteří nás příjemně překvapili na listopadovém koncertě v Brně
- v poslední době velmi často zmiňovaní FROM OUR HANDS z Bratislavy, svými dosavadními vystoupeními potvrzující velké ambice a slibnou budoucnost
- post-hardcoreoví veteráni z ANYWAY, vzbuzující pozornost především díky dlouhodobé autentičnosti a nesporné kvalitě svojí tvorby
- klasickému poctivému pop/emo/punkovému soundu věrní SANDBOY s novým frontmanem Reeshou (ex-My First Date)
- a mladší generaci představující MY OWN STORY z Prahy, kteří jsou podle mnohých jednou z nejnadějnějších domácích formací

Součástí večera bude i oficiální ceremoniál s šampaňským, slavnostním projevem a narozeninovým dortem :-)))
Vstupenky v ceně 165,- Kč bude možno od úterý 26. 2. zakoupit v předprodejní síti Ticketpro.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>