Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

TRAMix

2008-10-14 09:01

jede na 50. vydání Colorful House Music do Chapeau Rouge

Pátek/ Friday - 14.11.2008
21:00 - Náměstí Míru - tram stop

Vstupenky/Tickets - Ticketportal http://www.ticketportal.cz/Podujatie_Search.asp?ID=124320  

Můžeme potvrdit nejveselejší TRAMix novinku..!
Po 6ti letech, kdy se djské sety nahrávaly předem speciálně pro TRAMix a nasledně pouštěly na palubě ze záznamu, se resident DJ Madman stal prvním DJem, jenž mixoval set živě přímo během jízdy. Tak tomu bude už stále, mixovat se bude živě a djs tak budou moci přizpůsobovat set podle trasy a tím ještě víc umocňovat už tak jedinečnou atmosféru na palubě. Co tedy zahraje DJ Madman ve svém retro setu “12 let zpátky ” u příležitosti jeho narozenin na TRAMixu 14.11. při průjezdu Václavákem ? "Born slippy" nebo "Born to be wild"? No těšte se.) 

Jeden z fotografů, který se minulého TRAMixu zúčastnil vůbec poprvé, po akci napsal mimo jiné u svých fotek: “ ..musím říct, že takovouhle party změnu jsem tedy opravdu potřeboval. Originální, zábavná, velice přátelská a nadupaná jízda. Podlě mě konečně netradiční party co má štávu a duši... Příští jízda mě rozhodně tedy nemine a všem jenom vřele doporučuji... Koukej a drž se! :)” 

V pátek 14.11. to tedy bude opět velká magická jízda se vším všudy a dokonce s další novinkou. Poprvé se totiž bude na palubě ochutnávat a prodávat pravý anglický Cider http://en.wikipedia.org/wiki/Cider  a to konkrétně Strongbow a Kopparberg. Ti, co už cider znají, tak vědí… Ti co ještě ne, určitě ochutnají a vědět budou..
Koukni taky na nové TRAMix video: 


TRAMix + Madman’s BD + 50. vydání Colorful House + Cider – COME ON !

Datum: Pátek 14.11.2008
Kdy: 21h
Odkud: tramvajová zastávka Náměstí Míru
Pokračování: od 23.30 v klubu Chapeau Rouge na 50. dílu Colorful House Music
http://www.tramix.cz
 

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>