Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Time 2 Fusion VI - Culture is the Key

2008-05-14 23:37

Time 2 Fusion VI - Culture is the Key
Datum: 14.6.2008
Místo: Palác Akropolis
Vstupné: 60 Kč
Website: www.time2fusion.com

O projektu:
Projekt Time 2 Fusion (www.time2fusion.com) vznikl na začátku roku 2006 v Praze. Hlavním impulsem bylo sjednotit různé a zajímavé mladé umělecké projekty v kompaktní celek, který by se prezentoval na jednom místě v jeden den.

T2F je originální projekt, který si klade za cíl prezentovat moderní, zajímavé umění pro mladé lidi. T2F spojuje více elementů jakými jsou hudba (hiphop, house, drum&bass, breakbeat, elektro, atd.), video art (projekce, mix do hudby), design (návrh webu, letáků, plakátů), umění malby (expozice obrazů, či plastik), fotografování (expozice fotek), ale i programování (website, programy na světla) a další. Na každém projektu obvykle spolupracuje více než 20 mladých umělců a produkčních, kteří se zde snaží prezentovat svou práci.

Pro mladé umělce je to nejen jedinečná příležitost k představení vlastních děl veřejnosti, ale také ke vzájemnému porovnání těch uměleckých vyjádření, které si pro zúčastněné projekty vybraly. Neméně důležitá je v tomto ohledu pro umělce také výměna zkušeností na národní i mezinárodní úrovni, vzájemná inspirace a seznámeníse s novými trendy. Celkově tak projekt T2F přispívá k rozvoji kulturního projevu v Evropě, k podpoře nových trendů a ukazuje především mladší generaci návštěvníků originální způsob, jakým si mohou k umění vytvořit kladný vztah.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hudba:
Ganez the Terrible (FR)
Sabiani (SK)
Deadly Vipers - Anakin + Akira (CZ)
Los Fishos Acidos (CZ,YUG)
Duo Blondynos - M4Y4 + Rudeboy (CZ)
Fedor (SK)
Maara (CZ)

Videoprojekce:
Silondi (FR)
Stephane Kyles (FR)
Sheba (CZ)

Výstavy:
Jan Faukner (CZ)
Katarina Bricova (SK)

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>