Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

THE RADIO$TARS + host: K2

2007-06-11 19:42

„Poslední prázdninový mejdánek“ : THE RADIO$TARS + host: K2

start 20.30 + DJ - (vstupné 99,-)

Dnes již kultovní skupina THE RADIO$TARS (www.radiostars.cz , www.myspace.com/radiostarss ) přichystala na konec prázdnin tradiční večírek, na kterém kromě zmíněné formace, kterou tvoří:LOOKY(Lety Mimo), ŠMITY(Roe-Deer,The Prostitutes), FRANTA VRÁNA (Tři Sestry, ex.Pejsek) a MLADEJ VONDRÁČEK (The Slots, Helena a Lucka Vondráčkovi?) , vystoupí jako specielní host skupina K2 ( www.kadve.cz ) Kapela K2 je zajímavá nejen tím, že je dívčí, ale také svým věkovým průměrem - 16let - holky z K2 hrají coververze od AC/DC az po Avril Lavigne i svoje vlastní skladby.

Kapela THE RADIO$STARS koncertuje díky vytíženosti a lenivosti všech svých členů velmi zřídka (další koncerty jsou naplánovány až na 25.12 Moravské Budějovice a 31.12 Rock Café - pozor, další tradiční mejdánek na místě činu!), proto si rozhodně nenechte koncert 29.8 ujít!
Večírek začne něco po osmé večer a zajisté dojde i na nové kostýmy a písně… 

http://www.radiostars.cz/2007/                                                                                                                                                                   „Po Sex pistols a Luneticu jste již možná zaregistrovali další hudební formaci, které jde čistě o zisk.“
Ano, The Radio$tars se neštítí opravdu ničeho, avšak jako jediná kapela na naší scéně se k tomuto bezcharakternímu počínaní charakterně přiznává.
Nejde o žádné nováčky v showbusinessu, jde o "superband", který tvoří:
František Vrána (Tři sestry), Looky mimo (Lety Mimo), Šmity (Roe-Deer, The Prostitutes) a mladej Vondráček (The Slots).
Tato čtyřka osobností se rozhodla zaplnit díru na trhu a vytvořila něco nového – "alternativní zábavu"!
Jedná se totiž o to, že jsou schopni neuvěřitelných hudebních koláží našich i světových hitů diskoték a hitparád, a to vždy v retro rockové, punkové i metalové podobě.
The Radio$tars si zachovávají výlučnost tím, že neplánují natáčení žádného nosiče a můžeme je tak vidět pouze na exkluzivních koncertních vysoupeních. Jejich show je především o zábavě, proto R$ neváhají udělat pro pobavení sebe i publika cokoliv, včetně konzumace alkoholu.
Na koncertech tak dochází k různým nepředvídatelným situacím, které jsou neopakovatelné a proto se fanoušci na vystoupení R$ rádi (z)vrací.

K2 - http://www.kadve.cz/                                                                                                                                                                    Jmenujeme se K2 a jsme dívčí kapela. "Kádvojka" jako taková existuje od září 2003, ale v tomto složení hrajeme od září 2005. Původně měla K2 dvě členky – Klárku a Káju. Pak se ke skupině přidala Míša a společně jsme hráli v obsazení: elektrická kytara, klávesy a housle (flétna, saxofon). Právě v září 2005 odešla Kája a přišla Šárka. Míša si vzala nový nástroj, a to baskytaru, která jí ohromně sekne a může u ní konečně ukázat i své pěvecké schopnosti. Jasně…trochu chaos. Takže takové malé shrnutí :). 

Začátky K2 (Vůbec první článek, který jsme o sobě napsali.)
K2:  Hrát spolu nás opravdu baví!!!!!!!!!!!! :-) Jsme ze Základní umělecké školy Na Střezině v Hradci Králové, ze třídy pana učitele Hladíka. Hrajeme spolu od září 2003.
Každý den chodíme do hudební knihovny a mezi starými songy, hledáme takové, které by se dali zmodernizovat. Zpíváme spoustu současných písniček. Pokoušíme se taky skládat vlastní hudbu :-)

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>