Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

THEE SILVER MT. ZION MEMORIAL ORCHESTRA & TRA-LA-LA BAND

2008-10-05 19:10

THEE SILVER MT. ZION MEMORIAL ORCHESTRA & TRA-LA-LA BAND

www.tra-la-la-band.com (CAN)

začátek 19.30

(vstup 300,-)

THEE SILVER MT. ZION MEMORIAL ORCHESTRA & TRA-LA-LA BAND:
V Česku se 12. října vůbec poprvé představí legendární Thee Silver Mt. Zion Memorial Orchestra & Tra-La-La Band, kanadská kapela, která vznikla na troskách kultovních Godspeed You! Black Emperor.
Půjde o výjimečný večer. Hudba v podání Thee Silver Mt. Zion Memorial Orchestra & Tra-La-La Band totiž překračuje většinu hranic, které jsme si v hudbě navykli vnímat. Naléhavost zvuku Silver Mt. Zion skutečně leckdy vyráží dech. Kapela, která vznikla původně jako boční projekt Efrima Menucka z Godspeed You! Black Emperor, se postupem času rozvinula do mohutného orchestru, kde kromě tradičních nástrojů nechybí smyčce, klavír, kontrabas atd. Výsledkem je mohutná hudba plná neuvěřitelně silný emocí, obnažených až na samou dřeň. Tady se na nic nehraje, tady SE prostě hraje. Naříkavé vícehlasy jsou v ostrém kontrastu s anarchistickým backgroundem Thee Silver Mt. Zion Memorial Orchestra & Tra-La-La Band a ostatně celého konceptu jejich labelu Constellation Records, melodie lámou skály, hladina stoupá.

!!! Pozor - vzhledem k přetrvávajícím problémům s pronikajícím hlukem z klubu Rock Café do obytné části domu je klub i po celkové rekonstrukci suterénu, která přes veškeré úsilí bohužel neodstranila zmíněné problémy, opět nucen končit veškeré hudební produkce ve 22.00 !!!

V ceně lístku: Live concert + 15 min. Internet free

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>