Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Koncerty
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

THE SWELL SEASON

2008-05-22 15:45

V neděli 8. června se v pražském Divadle Archa uskuteční po udělení Oscara první koncert Glena Hansarda a Markéty Irglové v České republice.

Irsko-české duo, které vystoupí v Arše v rámci svého turné Swell Season, doprovodí členové Hansardovy mateřské kapely The Frames. Na koncertě zazní písně z Oscarem oceněného filmu Once, alba Swell Season i repertoár Frames. Koncert otevře ve 20,00 hodin irský hudebník Liam Ó Maonlaí.

„Chtěli jsme přijet hned po Oscarech, ale to se nepodařilo. Praha má pro nás stejně jako celá Česká republika zcela mimořádnou atmosféru. Je tady spousta lidí, kteří nám v minulosti pomáhali a věřili nám a vždycky se s nimi rádi potkáváme, ať na koncertě nebo mimo něj“, komentovala pražský koncert Markéta Irglová. Duo se zároveň objeví o den dříve jako hlavní hosté pořadu ČT Noc s Andělem.

Vedle rozsáhlého amerického turné se na přelomu července a srpna oba hudebníci objeví na několika tradičních českých letních festivalech v Náměšti nad Oslavou, Telči, Českém Krumlově, Českých Budějovicích a Milevsku. Tato pódia dostala protentokrát přednost před ostatními nabídkami. Hansard s Irglovou zde hráli již v minulosti a chtěli by tak jak pořadatelům, tak i návštěvníků poděkovat za přízeň a podporu v minulých letech.

Užitečné odkazy:
http://www.once.cz  
http://www.theframes.ie  
http://www.rianrecords.com


--------------------------------------------------------------------------------

Vstupné: 490,- Kč. Všechna místa k stání.
Vstupenky v pokladně Divadla Archa a v síti Ticketpro (navýšeno o poplatek sítě).

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>