Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

SYMPHONY X (USA) + special guest: SERENITY (AUT)

2007-09-25 00:47

SYMPHONY X - koncert americké prog-metalové legendy v rámci evropského tour k nové desce „Paradise Lost“

special guest: SERENITY (AUT)

20.30 + DJ

(předprodej za 490,- na tel: 577 432 420, 777 701 591, dupalova@pragokoncert.com, www.mastersofrock.cz, www.ticket-art.cz, www.ticketstream.cz, www.ticketportal.cz, v místě 550,-)

------------------------------------------------------------------------------------

Američtí prog-metalisté SYMPHONY X na jediném koncertě v rámci evropského turné v ČR!
Vždy vyzrálý, velmi kvalitní a chytlavý prog-metal, to jsou američtí SYMPHONY X. V letošním roce vydali svou již devátou desku s názvem „Paradise Lost“ a vyrazili na turné po Americe. Nyní přichází na řadu také Evropa s jednou jedinou, exklusivní zastávkou v ČR! Díky agentuře Pragokoncert můžete jejich brilantní heavy smršť prožít na vlastní kůži! Kdy a kde? 18.10.2007 v PRAZE, Rock Café!
Speciálním hostem koncertu budou rakouští melodičtí progress power metaloví SERENITY, kteří vydali letos rovněž novou desku „Words Untold & Dreams Unlived“, kterou představují světu na tour spolu s Kamelot či Threshold. Nyní doprovodí kapelu, která je v mnohém jejich vzorem.
Kapelu SYMPHONY X založil v roce 1994 Michael Romeo a ještě v témže roce vydala stejnojmenný debut „Symphony X“. Následovalo album „The Damnation Game“ (1995) a vysoce ceněné a velmi úspěšné album „The Divine Wings Of Tragedy“ (1997). Kapela se nevyhnula několika personálním změnám, nicméně vychází další alba „Twilight In Olympus“ (1998), „Prelude To The Millenium“ (1998), „V: The New Mythology Suite“ (2000) a dosud poslední a velmi vysoce hudební kritikou i fanoušky hodnocenou deskou „The Odyssey“ (2002).
Na dalším počinu pracovala kapela 5 let a je to znát. „Paradise Lost“ je zcela nabušené album plné instrumentálních kouzel se silným heavy zvukem, kterému vévodí osobní kouzlo frontmana kapely Russella Allena.
Co dodat? Čeká nás strhující, přímočarý a těžkotonážní prog-metalový zážitek, na který hned tak nezapomenete! SYMPHONY X to nedopustí!
Ve čtvrtek 18. října 2007 večer všichni metaloví příznivci hurá do Rock Café v PRAZE!

http://www.symphonyx.com/

http://www.serenity-band.com/

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>