Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Svatováclavské velebení na Jezerce

2009-09-17 10:05

Svatováclavské velebení na Jezerce opět nabídne pestrou podívanou

Oblíbené oslavy svátku Svatého Václava a Dne české státnosti se uskuteční 26. září opět jako již tradičně v pražském parku Jezerka. Návštěvníci zhlédnou pestrý celodenní program plný historických a hudebních vystoupení i další zábavy.

Čtvrtý ročník Svatováclavského velebení pořádá městská část Praha 4 spolu s organizací 4 – Volnočasová o. p. s. Produkci zajišťuje poprvé Divadlo Na Jezerce, které také nedávno zahájilo novou sezónu. Záštitu nad oslavami převzali starosta Prahy 4 Ing. Pavel Horálek a ředitel divadla Jan Hrušínský. V parku se bude mimo jiné odehrávat šermířská divadelní hra, zazní tu středověká hudba a chybět nebudou ani ukázky tehdejších řemesel. V podvečer pak vystoupí populární soubor Hradišťan. Na Jezerce se také budou, podobně jako ve středověku, opékat selata a labužníky čeká ochutnávka Valtických vín. Svatováclavské velebení začíná dopoledne v 10 hodin a potrvá do 18 hodin. Vstup bude stejně jako v minulých ročnících zdarma.
 
Babí léto v parku Na Jezerce v Praze 4 přímo láká k rodinné procházce, v sobotu , 26. září zde od desáté hodiny bude nejen lákavý a zajímavý program pro děti i jejich rodiče, ale také nejrůznější dobroty a lahodná valtická vína. Chybět pochopitelně nebude ani čerstvý burčák. Vrcholem pak v 17.00 hodin bude koncert Jiřího Pavlici a Hradišťanu,“ říká producent a ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský
 

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>