Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Špuntkvaně + G.B.M.

2008-02-19 00:24

Underground Club - LIVE CONCERT

Špuntkvaně + G.B.M.

/ska punk/
----------------------------------------------------

http://bandzone.cz/spuntkvane
http://www.spuntkvane.com/
ŠPUNTKVANĚ - kucí z prahy hrající KINDRSAKRASRADNAPOP - to mluví za vše.
ŠPUNTKVANĚ je skupina hrající hudbu nezařaditelného stylu silně ovlivněnou Punkem a dalšími styly jako je SKA a Rock ale i další. Wóďa je hlavním sPUNKtovatelem tohoto seskupení a po dlouhé snaze a velké smůle na spoluhráče se mu povedlo ukecat Luboše Šobula (Lízátko) aby se postavil v nové kapele ke kytaře. Jelikož je Šobul starší a zkušenější zanedlouho se mu podařilo obsadit ostatní chybějící posty svými známými. Ze spřátelené skupiny 3.Quadrant se k nám přidal superrychlý bubeník RAMBO, který se své role zhostil s velkým nadšením, které mu doufejme vydrží.Basákem se stal Lubošův kámoš George (cpt.Morgan)a za klávesy se posadil Hanuš. První zkouška se uskutečnila v květnu 2006 a již o 4 měsíce později jsme 21.9.2006 odehráli první koncert v klubu Vzducholoď, který se vydařil víc než jsme čekali. o rok později jsme se rozešli s bubeníkem Rambem a škopků se ujal pan Tadeáš, který zapadl do kapely obvzláště rychle a to zejména po podzimním ,,soustředění,, na jihu. Takže takhle to zatim je a snad i nějakou dobu bude.

bandzone.cz/gbmgaybandmuzy
Jsme praštěný gay-punkeři z Prahy. Zpíváme vo drogách a vo chlastu a hrajeme pro prdel. Máme rádi vlaky a nemáme rádi zálesáctví. Jsme pro registrované partnerství (i když sami bysme do toho nešli). Naše oblíbený jídlo jsou nudle s mákem (hlavně dobře promíchaný a s polevou). Inu - Tak to bylo a tak to je...
A moc rádi vám vysvětlíme, jak je to vlastně s tou chobotnicí - stačí když příjdete na koncík;o)
Mužy
Náš Web (http://gbm.wz.cz)
Vznikli jme v září roku 2006 a konečné složení se formovalo tak do ledna následujícího roku. Hrajeme cosi jako punk a jde nám hlavně o to, se pořádně bavit.
První koncert, jsme měli v březnu 2007.
Hrajeme ve složení:
muž č. 1 - bicí, zpěv
muž č. 2 - baskytara, zpěv
muž č. 3 - kytara, zpěv
muž č. 3,14 - kytara, zpěv

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>