Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Děti
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Sportovní den dětských domovů

2008-09-12 14:13

Vladimír Šmicer z SK SLAVIA PRAHA

podpoří sportovní hry dětských domovů z celé ČR.

V sobotu 13. září 2008 v 10.00 hod. zahájí manželé Jakubiskovi
ve sportovním areálu Hanspaulka (Autem - do ulice Na Hanspaulce 2, MHD - z Dejvické (metro A) asi 10 minut pěšky nebo z Hradčanské (metro A) autobusem 131 do zastávky Hanspaulka)
již 3. ročník sportovního dne dětí z dětských domovů z celé ČR.
Záštitu nad touto akci převzal starosta městské části Praha 6 pan Mgr. Tomáš Chalupa.
Hlavní sponzorem akce jsou ČESKÉ DRÁHY, a.s.

Sportovního dne se účastní 150 dětí z celé ČR. Tato sportovní akce je součástí stěžejního projektu Nadačního fondu Plaváček manželů Deany a Juraje Jakubiskových nazvaného VÍTR DO PLACHET. Jeho cílem je podpora a osobní rozvoj talentovaných dětí z dětských domovů a ze sociálně slabých skupin.

„Nadační fond Plaváček dává, díky svým sponzorům, šanci nadaným dětem rozvíjet svůj talent ve sportu, výtvarném umění, hudbě, tanci, literární tvorbě, recitaci, studiu a ve vědě“, řekla zakladatelka Nadačního fondu paní Deana Jakubisková. V rámci tohoto sportovního dne bude dětem vytvořen prostor pro spontánní soutěživost, zdravý pohyb a získání motivace do další sportovní činnosti. Vzhledem k rozsahu akce, během níž se setkají děti z celé republiky, je zde i značný společenský potenciál a příležitost navázat nové kontakty a přátelství.

Akce bude uskutečněna také díky sponzorské podpoře firem Varta Baterie spol. s.r.o., Ahold Czech Republic a.s., Coca-cola Beverages, Palace Cinemas, Fotoateliér Pavel Průcha, Ferrero Česká s.r.o., a díky vstřícnosti paní ředitelky ZŠ Sušická Ing. Marie Pojerové, pana Václava Dudy ze Sportovního areálu Hanspaulka a představitelů fotbalového klubu SK SLAVIA Praha, díky nimž zde bude vystaven vítězný pohár mistrovského týmu I. Gambrinus ligy.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>