Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

SOULTRAIN WEEKENDER - BLACK STAR

2007-06-15 22:53

Sobota/Saturday SOULTRAIN WEEKENDER
BLACK STAR
BIG J (The Juicer, U.S.A.) RICO (MVP, UK) 12PLAY (MALI/CZ)
GUESTS: DJ ORION & MIKE TRAFIK (PSH)
www.myspace.com/ricosoultrain / www.partygallery.cz
--------------------------------------------------------------------------

Tato největší RnB party v Praze se zrodila 5. května 1998, původním dnem bylo úterý, po třech letech se party přesunula na čtvrtek a postupem času a díky úspěchu na sobotu. Jejím "duchovním otcem" je Ricardo Jones-Carter známý jako DJ Rico, který je dnes jako rezidentní DJ spolu s dalšími DJs, jimiž jsou Big J a 12 Play. Soul Train Weekender se zanedlouho stala nejnavštěvovanější a všemi vyhledávanou akcí v Čechách. Kladné reakce získává Soul Train Weekender i od médií jako Xmag, Reflex, Maxim, televizní stanice óčko nebo TV Prima, pro která zde proběhlo několik zajímavých událostí. Již nespočet známých DJs a umělců z RnB, Hip Hop a Urban scény se v Radosti na Soul Train noci vystřídalo v roli hlavních hostů. Za zmínku určitě stojí: Femi Fem, Seigi, Karl Brown, Matt White, DJ Mace z De La Soul, T-Money z Most Valuable Production, Lonyo, Africa Islam, MJ Cole, Daz-I-Kue, Lisa Unique, Cut Killer and Abdel, Fat Man Scoop, Elisabeth Troy, The Renegades a další...
Na Soul Train již za tu řadu let dorazilo několik hvězd, které jistě stojí za zmínku: LL Cool J, Queen Latifah, Wesley Snipes, Matt Damon, Kenye West a to je pouze zlomek těch, kteří se na úspěšně rozjeté party objevili. Soul Train je bezesporu akce plná skvělé atmosféry a příjemných lidí. Každý si zde najde zalíbení a bude se každou sobotu rád vracet. Party nabízí nespočet hudebních stylů od RnB, Hip Hopu, přes Dancehall, Reggaeton až po Disco klasiku. Soul Train není pouze party, je to zážitek se vším všudy, co k dobré party patří!

www.myspace.com/ricosoultrain

Úderem 22 hodiny Radost ožívá nočním životem a otevírají se brány klubu v dolních prostorách podniku.
Originální program, ctyři bary, nápaditý světelný park, laser show, videoprojekce, go-go tanečnice, pravidelné sety nejlepších domácích i zahraničních DJ´s, ale i tématické večírky s překvapením, na kterých vystupují především naši residentní djs. Klub je až na výjimky otevřen od čtvrtka do soboty.
Ve čtvrtek je na programu FX BOUNCE, večer věnovaný stylům r´n´b, soul a hip hop.
V pátek se můžete těšit na nejlepší české a zahraniční houseové djs a projekty a sobota je pak věnována akci s názvem SOULTRAIN WEEKENDER.
Tato party patří k chloubám našeho klubu a byla označena za nejlepší r´n´b night v ČR. Letos oslaví již své 6.výročí. Každá noc v klubu Radost FX má své neopakovatelné kouzlo a atmosféru, která vás vtáhne do svého dění natolik, že jste schopni na několik hodin zapomenout na všechno a užívat si zábavy až do pozdních ranních hodin.

Radost FX již od počátku zachytila dříve nám upírané moderní styly hudby, a tak se zapsala mezi první kdo Praze a České Republice vůbec nabídl možnost poslechu nejen houseové, techno a r´n´b hudby (vystupovaly zde takové hvězdy jako jsou: legendární Carl Cox, Paul Van Dyk, Lauren Garnier, Moby, Richard Dorftmeister, MJ Cole, Artful Dodger, Judge Jules, Danny Rampling, Eddie Richards, DJ Food aj.). V současnosti dává prostor mnoha dalším žánrům a tématickým večerům, které svou pestrostí nabízí nevšední zážitek všem, kdo se rozhodnou strávit večer v jednom z nejvyhledávanějších klubů v Praze.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>