Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

SON CALIENTE

2007-06-11 19:42

LIVE CONCERT: SON CALIENTE /CUBA/ - /Cuban latino/

Kubánská skupina Son Caliente pochází z Havany, Kuba. Do Čech přicestovala v prosinci 2005 a chystá se působit trvale v Evropě. Tradiční kubánský SON a žhavé tropické rytmy, které po světě proslavila kubánská sestava BUENA VISTA SOCIAL CLUB a IBRAHIM FERRER znějí v podání SON CALIENTE neméně zvučně. SON CALIENTE vystupují v šesti až osmi členném složení s vlastním i tradičním repertoárem. Na Kubě posbírali zkušenosti z více jak desetiletého koncertování v havanských klubech i na místních hudebních festivalech. Skupina hraje ve složení trubka, tres, perkuse, hlavní vokál plus 2 zadní, bass kytara. Son Caliente doslova uchvátili české publikum. Pravidelně koncertují v pražském latinském klubu Tropison, hudební kavárně Dinitz, účastnili se festivalů Jeden svět, Febio Fest, Letní filmová škola v Uherském hradišti, Karlovarský filmový festival, Habrovka, La Fiesta, mezinárodní soutěže ve Flair Bartending Havana Club Cocktail Show 2006 a zahráli si v celé řadě hudebních klubů po ČR. Energické představení plné žhavých rytmů, pohybu a improvizace je úžasným zážitkem a dokonalým povzbuzením! Zájem stran médií i televize to jen potvrzuje. 

Chapeu : Vstup volný

-------------------------------

INFO: Web: www.chapeaurouge.cz
Chapeau Rouge 3 patra! 4 bary! 3 stage!
Každý den DJ's, koncerty nezávislých kapel, performance, projekce, multimediální projekty, divadlo a další divnosti. To vše ve třech nově rekonstruovaných patrech s novým zvukem a designem. Podporujeme barovou, taneční a sub – kulturu.
Legendární Chapeau Rouge již od roku 1919.

V POSLEDNÍCH LETECH VELICE STOUPÁ OBLIBA VŠEHO, CO SE TÝKÁ LATINSKO-AMERICKÉ HUDBY A TANCE. VELKÝ PODÍL NA ZVIDITELNĚNÍ PO CELÉM SVĚTĚ MÁ KUBÁNSKÁ SESTAVA BUENA VISTA SOCIAL CLUB A IBRAHIM FERRER, KTEŘÍ NÁM PŘIBLÍŽILI TRADIČNÍ KUBÁNSKÝ SON A ŽHAVÉ TROPICKÉ RYTMY. SON JE RYTMUS, KTERÝ POCHÁZÍ Z KUBY, JE NA 3 A PŮL DOBY A VZNIKLA Z NĚJ DNES POPULÁRNÍ SALSA. A V PODÁNÍ SKUPINY SON CALIENTE ZNÍ TATO HUDBA NEMÉNĚ ZVUČNĚ. SKUPINA HRAJE VE SLOŽENÍ TRUBKA, PIANO, PERKUSE, HLAVNÍ VOKÁL PLUS 2 ZADNÍ, BASS KYTARA. SON CALIENTE DOSLOVA UCHVÁTILI ČESKÉ PUBLIKUM. ENERGICKÉ PŘEDSTAVENÍ PLNÉ ŽHAVÝCH RYTMŮ, POHYBU A IMPROVIZACE JE ÚŽASNÝM ZÁŽITKEM A DOKONALÝM POVZBUZENÍM! ZÁJEM STRAN MÉDIÍ I TELEVIZE TO JEN POTVRZUJE. 

WWW: HTTP://WWW.SONCALIENTE.COM

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>