Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Smíchovská pláž nabízí letní kino, divadlo i koncerty

2008-06-29 02:42

Na Smíchovské pláži vás čeká 175 metrů písčitého břehu, hřiště na plážový volejbal, fotbal, pétanque i bar s exotickými koktejly. Vstup do bazénu je ale možný až od půlky července.  Uvnitř foto ze zahajovacího večera.
Smíchovská pláž bude dále veřejnosti přístupna až do půlky září denně od 10 do 22 hodin. O víkendu 28. a 29. června je vstup na pláž zdarma, v neděli zde bude promítán fotbalový přenos.Počínaje pondělkem příštího týdne se rozběhne pravidelný týdenní program Smíchovské pláže. Pondělí a úterý je ve znamení promítání filmů v plážovém letním kině, středy patří salsa večerům, čtvrtky divadelním představením. Chybět nebudou páteční 80’s diskotéky, sobotní Djs party a nedělní chill out spojený s odpoledním dětským programem. Dvakrát měsíčně bude Smíchovská pláž hostit oblíbený pořad HBO Na stojáka! Pláž nabídne také řadu koncertů a aby se hosté cítili jako na opravdové dovolené, připraveny jsou tematické gastronomické večery věnované středomořské kuchyni.
Ke správné pláži patří samozřejmě i plážové aktivity. Smíchovská pláž nabízí například půjčovnu slunečníků, lodiček a lehátek, hřiště na plážový volejbal, fotbal a pétanque. Nechybí bazén a brouzdaliště pro nejmenší, k dispozici je i dětský koutek. O znavená plážová těla se postará masér, hlad a žízeň je možné zahnat v plážové restauraci, která nabízí denně snídaňové menu. Pláž je zavezena jemným pískem.Celodenní vstupné na Smíchovskou pláž činí 50 Kč, děti do 130 cm mají vstup zdarma.
Více o smíchovské pláži čtěte zde
TZ, turban

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>