Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

SLOVANSKÝ VEČER v Paláci Žofín

2007-11-15 13:36

16.11.07 od 19hod
Palác Žofín

KOUPIT VSTUPENKY ONLINE
Ceny: CZK 600.00 - CZK 2000.00 + servisní poplatky

Slovanský večer - je největší a nejprestižnější ples, zaměřený především na rusky mluvicí občany, žijící na území České republiky a také pro české občany, milující slovanskou kulturu. Na Slovanském večeře budou velvyslanci východních státu a představitele největších nadnárodních společnosti působících v České republice. Večera se rovněž zúčastní i jiné národy, spojené kulturní tradicí a minulostí a také významné české osobnosti.

Slovanský večer - 2007 proběhne v překrásných prostorách pražského paláce Žofín.
Novorenesanční sloh paláce patří k vrcholům umění a ne náhodou se nachází v romantickém centru Prahy na Slovanském ostrově. Toto místo námi záměrně vybrané, se nachází v starém zeleném parku s velkolepým výhledem na historickou panoramu Prahy. Reprezentační sály bohatě zdobené středověkou štukaturou a zlatem plně korespondují s moderní technikou osvětlení a ozvučení, které Vám přinesou nezapomenutelné okamžiky romantického Slovanského večera 2007.

Mega hosté večera budou nejlepší skupina z Ruska RUDN a hvězdy KVN.

Muzikální doprovod večera bude pod taktovkou Národního orchestru Žofín, který sklidil mnoho úspěchů nejen v České republice, ale i v mnohých sálech světa.
Na večere taky budou zúčastnit známé a oblíbené české, bulharské, slovenské, ukrajinské, ruské a další skupiny. Program bude ve třech sálech, kde každý bude moc najit svoji společnost a svojí zábavu. Pro hosty jsou připraveny stoly a v vrchní loži je připraven sál pro VIP hosty s patřičným občerstvením.

Více informací: www.megaakce.com

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>