Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Slavnostní otevření pavilonu Čambal

2007-11-08 00:28

Slavnostní otevření pavilonu Čambal !

V sobotu 12. 4. bude oficiálně otevřen nový pavilon pro gaviály, nejmodernější zařízení svého druhu na světě

Jako první se mohli do pavilonu podívat sponzoři a adoptivní rodiče zvířat v rámci slavnostního zahájení sezóny 2008 5.4. 2008.
Oficiální otevření však pavilon čeká tuto sobotu 12. 4. za účasti vzácných hostů: MUDR. Pavla Béma, primátora hl. m. Prahy; Jeho Excelence, pana D. P. Srivastavy, velvyslance Indické republiky; pana Ralfa Sommerlada, regionálního reprezentanta IUCN/SSC/Crocodile Specialist Group pro Evropu a pana Bolka Polívky, herce.

Slavnostní akt proběhne v 11.00 hodin opět v indickém duchu, za hudebního a tanečního doprovodu skupiny Damaru.

Součástí programu bude přednáška RNDr. Ivana Reháka, CSc. „Za posledními gaviály“ ve vzdělávacím centru Zoo Praha od 14.00 hodin. Zájemci se zde dozví aktuální informaci o současném alarmujícím stavu tohoto vysoce ohroženého druhu, pan doktor se podělí o své osobní zážitky z poslední cesty do Indie.

Ve volné přírodě žije již jen 200 gaviálů indických, v podmínkách zoologických zahrad 19 jedinců v Americe a Asii, 7 gaviálů v Evropě – všichni v Zoo Praha.


---VSTUPNÉ---
Dospělí 100,- Kč / Děti 3-15 let, studenti, důchodci, ZTP 70,- Kč / Rodiny (2 dospělí + 2 děti) 300,- Kč / Děti 0-3 roky Zdarma

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>