Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Andělský koncert : SIMPLE MUFFIN + COHIBA + NEOSOUND

2007-06-11 19:42

Andělský koncert : SIMPLE MUFFIN + COHIBA + NEOSOUND

vstup volný

----------------

SIMPLE MUFFIN
Aktivity kapely sahají přibližně 6 let zpátky, kdy jsme začali koncertovat, což trvá, zejména co se pražských klubů týče, dodnes. Složení se v průběhu let nezměnilo zůstává tradiční basa-bicí-kytara-zpěv. Tvorbou navozujeme na inspiraci zejména RHCP, RATM, Robbie Wiliams, Fun Lovin Criminals, Limp Bizkit a podařilo se ji ustálit přibližně někde mezi touto směsicí. Koncertní show rozbouřila už kdejaký pražský klub.

Simple Muffin
Kapela vznikla kolem roku 2000 jako pokračovatel gymnaziálně-punk-pubertálního projektu současného zpěváka s bubeníkem, kteří se k němu ovšem doteď hrdě hlásí. Položení hudebních základů se spolu s prvními koncerty datuje krátce po příchodu funkHC basáka Vítka. Hudebním pilířem se po několika letech stal kytarista Honza, který vystřídal pilíře kytaristu Hálise. Pilíř Hális totiž odjel na zahraniční stáž a posléze dezertoval k metalu.
Složení se od té doby nezměnilo, tedy zpěv (funkrapswing Martin Kössl) - kytara (metaljemnejdrsňák Honza Vítkovský) - bicí (BigBeat, triolbreakmaster Adam Smetana) - basa (hustec funkbasoš Vít Zima).

http://www.simplemuffin.cz 
------------------------------------

Písecká kapela COHIBA vznikla v roce 2004 z kvarteta, které vytvořili bubeník Jarda Kvasnička a kytarista, skladatel a zpěvák Jiří Klokočka. Tihle čtyři spolu muzicírovali spíše z ukrácení času, ale časem jim tam začala chybět basa, protože je to právě ona, která tvrdí muziku.
Když tu jim šťastný osud do cesty přivál vášnivé muzikanty, kytaristu a skladatele Petra Pokorného, kteří byli a jsou leadery písecké skupiny Panta Rhei. Avšak i ti se z pouhé kratochvíle ujali postu baskytaristy.
A tak, tento dříve tak podivný kvartet, začal být regulérní kapelou.
První koncert si tahle parta odbyla v Jardově hospůdce u Rudolfa II a poté v Divadle pod čarou.
Po těchto vcelku vydařených vystoupeních se kapela rozhodla, že se chopí své hudby zodpovědněji a začalo opětovné hledání baskytaristy, aby se Petr mohl věnovat svému nástroji - kytaře. Po krátkém čase do Cohiby nastoupil bývalý baskytarista folkové divy Pavlíny Jíšové, bratr Slovák, toho času žijící v ČR, Jura Figura. V této sestavě Cohiba absolvovala několik koncertů.
Krátce poté se však Jurovy cesty s cestami Cohiby rozešly a post baskytaristy obsadil Marek Tyle, dlouholetý člen Panty Rhei.
Před nedávnem byl Marek nahrazen Petrem Novotným.
http://www.cohibamusic.com
----------------------------------------

NeoSound - crossover / Praha
NeoSound se poprvé sešli jako čtveřice ve zkušebně v létě 2007. Postupně se začaly dělat riffy, nápady a skřeky. První koncert byl v Praze ve Vagonu 6. února 2008. 

Bicí - Cyril Hirsch
Kytara - Honza Balcar
Basa - Vítek Zima
Zpěv - Andrej Rády

Jsme nová kapela a chceme se položit do riffů. U toho nezapomínáme na funkovej základ. 
http://bandzone.cz/neosound

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>