Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Představení
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

SHAOLIN KUNG FU - Svatý Vrch

2008-10-06 11:06

14.11.2008 od 19hod
KCP - Kongresové centrum Praha

KOUPIT VSTUPENKY ONLINE:
Ceny: CZK 640.00 - CZK 1140.00 

Po úspěšných turné z předcházejících let se k nám vrací legenda:
15 mnichů přímo ze Shaolinu s novým představením „Svatý vrch“ Jde o fascinující dvě hodiny, které poukazují na lidskou odolnost, podstatu ovládání sama sebe a poskytují Vám přehled o rozvíjení nejvýznamnějších kultur v Číně.
Program oslovuje všechny věkové kategorie, od dětí až po dospělé a zároveň potvrzuje, že mysl je schopna ovládat lidské tělo. Dominantní cvičení byla nastudována přímo v Číně a přímo před Vašima očima ho předvedou staří učitelé a studenti „Shaolin“, kteří žíjí podle přísných pravidel Zen – buddhismu. V novém programu se ukázky bojových umění Kung Fu střídají s cvičeními Taichi, do kterých mnichové zapojují i publikum. Shaolin mniši vyprodávají hlediště a fascinují svým uměním a jednáním. Jsou nepochybně skvělými herci a odvádějí vždy výkon hodný profesionálních sportovců. Věkové rozpětí mnichů je od 10 do 80 let. Čínský oficiální názor nám dokladuje, že mniši z kláštera Shaolin jsou žijícím důkazem jednoho z 10největších pokladů čínské historie.
Při vystoupení jim kolem hlav a rukou létají ostří mečů, pokládají se s absolutním klidem ve vodorovné poloze na ostří kopí, pokládají se na ostré hroty hřebíků, lámou o sebe předměty. Shaolin vystoupení je po světě mnoho, ale jen jedno je originální. Originál vystoupení Shaolin lze spatřit jen v podání těchto mnichů. Studenti Shaolinu trénují 15 až 20 roků než dosáhnout mistrovství. Závěrečná zkouška je mistrovským dílem cvičení s jednou s 18klasických zbraní. Máme tu čest Vám nabídnout jedinečné vystoupení a krásný zážitek, při kterém se každý z nás zamyslí nad sebou samým a věcmi okolo nás, o kterých ani možná netušíme, že existují.
Přece si nenecháte ujít toto vystoupení a vtažení do děje na vlastní kůži.

Více informací: www.shaolin.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>