Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Rock Cirkus: EGOTRIP a DEFY THE LAWS OF TRADITIONS (GER)

2007-06-11 19:42

„Rock Cirkus“ : EGOTRIP a DEFY THE LAWS OF TRADITIONS (GER)

POZOR, původně avízovaní POST-IT svoje vystoupení přesouvají - datum bude upřesněno!!!

začátek 19.30

(vstup 120,-) 
--------------------

http://www.egotrip-music.com
http://myspace.com/egotripcz
-----------------------------------------

ROCK CIRKUS

...je koncertní TOUR skupin, které vydaly, nebo se chystají vydat svá nová (debutová) CD u nadnárodních labelů a chtějí tak představit nové hudební styly díky osobitému přístupu všech zúčastněných v návaznosti na novou generační vlnu, která nechce a nehodlá akceptovat současný konzumní způsob a styl života.

Realizační team je přátelské společenství lidí, které pod taktovkou přirozeného vývoje dostálo svého slibu realizovat myšlenku pojízdného “rockového“ cirkusu, který má předpoklady a zdravé ambice stát se plnohodnotnou součástí české hudební scény, která jak se zdá se pomalu probouzí z dlouhého "zimního spánku".

Jedná se o projekt, jehož smyslem je sjednotit myšlenku vzájemné pomoci mezi českými kapelami a představit jí tak široké veřejnosti.

Cílem je umožnit mladým, nadějným a především zajímavým českým kapelám či hudebním projektům zaujmout, pobavit a v neposlední řadě strhnout diváka-posluchače kvalitně odbavenou hudební produkcí a jistým energickým projevem. To vše prostřednictvím 8-10 zastávek v lokacích předních českých klubů a kulturních zařízení, kde bude díky dobrému zázemí, cílené mediální podpoře a max. supportu mít možnost se prezentovat na obdobné úrovni jakou je možno vidět např. na velkých letních festivalech.

Tímto bychom chtěli poděkovat Všem, kteří svou měrou vědomě, či nevědomě přispěli k realizaci této odvážné myšlenky a samozřejmě všem společnostem, bez jejichž finanční podpory by nebylo možné Rock Cirkus vůbec realizovat...a v neposlední řadě velké dík patří i všem našim přátelům a kamarádům, kteří podali pomocnou ruku a kterým stejně jako nám není lhostejná budoucnost české hudební scény jako takové.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>