Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

THE SWAN BRIDE (SK) + SCISSORHANDS + PANAMA

2007-06-11 19:42

THE SWAN BRIDE - www.myspace.com/theswanbride (SK)

SCISSORHANDS - http://bandzone.cz/scissorhands

PANAMA - http://bandzone.cz/panama

začátek v 19.00

(začátek 149,-)

---------------------
The Swan Bride:
Nejvýznamnější hudební festivaly (Pohoda, Hodokvas, Benátská noc…) a kluby napříč krajinou otvírají dveře „chalanům“ ze slovenských The Swan Bride! Stylová čtyřka, , které se podařilo na několik týdnů obsadit s úvodním singlem Alternate Ego první příčku hitparády Top FM (Radio_FM), stát se promem týdne na oblíbeném portále bandzone.cz , anebo vydat EP vyhodnocené jako osmé nejlepší album roku 2007 (Radio_FM) a to všechno v průběhu krátkého období od vydání debutu, příjemně překvapila nejen hudební skeptiky pochybující o kvalitě a vynalézavosti představitelů domácí hudební scény, ale i davy fanoušků, které se neustále rozšiřují o nové členy.
The Swan Bride sice kombinují odkaz let minulých (písničkářství Toma Waitsa, atmosféru černobílých filmů) so soundem moderní rokenrollové scény (Libertines, Horrors, White Stripes), ale první „épečkový“ počin Monsters In Your Drawers! v sobě nese hlavně velkou dávku originality a hromadu energie, která dosahuje vrcholu na živých konertech. Příležitost zažít jejich šou před tím, než se zavřou do studia, určitě nezmeškejte! Stojí za to... 
------------------------

!!! Pozor - vzhledem k přetrvávajícím problémům s pronikajícím hlukem z klubu Rock Café do obytné části domu je klub i po celkové rekonstrukci suterénu, která přes veškeré úsilí bohužel neodstranila zmíněné problémy, opět nucen končit veškeré hudební produkce ve 22.00 !!!

V ceně lístku: Live concert + 15 min. Internet free

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>