Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Rock Café Contest : MODURETIK + AKLINE + GOD SWIPES

2007-06-18 23:43

„Rock Café Contest“ 

MODURETIK - www.myspace.com/moduretik

AKLINE - www.akline.cz

GOD SWIPES - www.godswipes.wz.cz

(soutěžní klání začínajících kapel, aktuální info na www.rockcafe.cz/contest )

začátek 19.30 (vstup 50,-)

------------------------------------

„ROCK CAFÉ CONTEST“: Soutěž pro mladé začínající kapely. Její nulté a velmi úspěšné kolo proběhlo na podzim roku 2001. Od ledna roku 2002 se na soutěži jako Hlavní sponzor podílí firma PRAHA MUSIC CENTER, dále nahrávací studio „3bees“, tedy odborníci na slovo vzatí, a jako mediální partner pak hudební portál Muzikus.cz.
Jednotlivá kola každého ročníku soutěže probíhají každý poslední pátek v měsíci, po dobu jednoho roku. Po každých třech kolech se uskuteční tzv. MALÉ FINÁLE, kde se utkají vítězné soubory z předešlých kol, přesně za rok soutěž vrcholí tzv. VEČEREM TŘÍKRÁLOVÝM (tedy vždy 6.1.), kde spolu soupeří vítězové všech (tedy 3) MALÝCH FINÁLE.

Soutěž není jen příležitostí pro mladé začínající kapely, které ještě nevydaly žádný oficiální nosič a nejsou smluvně vázáné k žádné gramofonové firmě (respektive k tzv. major labels), ale má fungovat a funguje také jako zábavový prvek pro naše návštěvníky - ti se na večerech přímo podílejí jakožto hlasující publikum.
Snažíme se tyto koncerty držet na nejnižší možné hladině vstupného (50Kč), která je přístupná skutečně i velmi mladým lidem.

-----------------------------

!!! Pozor - vzhledem k přetrvávajícím problémům s pronikajícím hlukem z klubu Rock Café do obytné části domu je klub i po celkové rekonstrukci suterénu, která přes veškeré úsilí bohužel neodstranila zmíněné problémy, opět nucen končit veškeré hudební produkce ve 22.00 !!!

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>