Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

REHAB & AXE presents TOMCRAFT

2007-09-18 02:02

6.6. PÁTEK / FRIDAY – REHAB & AXE presents TOMCRAFT

Máte pocit, že jste již dostatečně vyléčeni? Omyl! Rehab má pro Vás finální dávku očkování Vaší roční terapie v podobě legendárního hitmakera a remixéra DJe Tomcrafta! Vydal již tři alba a na svém kontě má bezpočet remixů pro takové velikány světové hudební scény jako jsou Depeche Mode, Pet Shop Boys, Dandy Warhol, Sonique či Simple Minds. Tato spolupráce mu vynesla již tři ceny Dance Awards: Singl roku, nejlepší radio hit „Loneliness“ a také nejlepší album „MUC“. Jeho hitu Loneliness padla k nohám spousta evropských hitparád, včetně té britské. Jeho sety byly ke slyšení na festivalech Mayday, Love Parade, Energy, Nature One a stejně tak i v nejznámějších britských klubech The Gallery, Godskitchen, Tangled nebo Promise. Své DJské dovednosti předvádí i mimo Evropu, např. v Austrálii, Kolumbii, Japonsku či na Novém Zélandě. Tomcraft je také zakladatelem a majitelem značky Great Stuff, úspěšně pronikající nejen do hudebního, ale i filmového průmyslu. Jako support večera se představí resident a zakladatel noci DJ Nesquik, vítěz soutěže Bassline Cup 2003 a plzeňský DJ Jack Rox, momentálně působící v Mnichově. Na druhé stagei se opět můžete těšit na populární Hip-Hop & RnB projekt Platinum Soul v čele se zakladateli DJem Omarem a DJem ABD 52. Rozhodli jsme se, že podpoříme naši terapii a přizveme si profesionály z AXE, v čele s Axe Deo policií, která vyzkouší produkt DARK TEMPTATION přímo na Vás. Téma této noci je čokoláda a vše co k ní patří. Čokoláda se nejlépe servíruje horká a nikdo ji neservíruje tak dobře, jako sexy AXE tanečníci a Rehab sestřičky zárověn. Dalšími hosty budou Jakub z TV Óčko a Agáta Hanychová, která Vám ukáže, co jí na mužích nejvíc přitahuje. Takže naberte poslední dech, dokud si pro Vás v září nepřijdeme zpátky!

REHAB - The pulse of the city, (rehabnight.com)

Předprodej 250,-, na místě 350,-, VIP 690,-, Meccamagazine ústřižky do 23:00 za 250,-

---------------------------------------------

Dámy a pánové! Svůdníci a dívky!

Čokoládové pokušení pokračuje na Rehab & AXE DARK TEMPTATION PARTY!

AXE zve všechny svůdníky, kteří se chtějí účastnit naši flirtovací hry a všechny dívky, které na tyto muže čekají, do pražského klubu Mecca na REHAB & AXE Dark Temptation party dne 6.6.2008 od 22.00 hod.

O nezaměnitelnou atmosféru se během vášnivé čokoládové noci postará legendární DJ a remixer Tomcraft se svými sety.

Flirtujte s Axe, protože holek pro radost není nikdy dost! Použij všechny své flirtovací fígly! Přived co nejvíc děvčat k AXE DT baru a soutěž o hodnotné dárky. Přived nejméně 3 dívky najednou!

Dámy pozor! Nechte se svést a pomožte soutěžícím – budou Vám zaručeně vděční!

Hlavní cena pro muže, který za jednu noc svede nejvíc holek je sladká čokoládová láska od Mandala Spa.
Pět silně aromatických čokoládových momentů, si vychutnáte doušek po doušku společně se svým partnerem v maximální péči dvou terapeutů! Přítmí svíček...záře krbu...poslech relaxační hudby... a osvěžující sekt s jahodami nebudou chybět. Čokoládové uvolnění těla i mysli!

AXE DARK TEMTATION - tomu holky nemůžou odolat!

KDY: 6.6.2008
KDE: Klub Mecca v Praze
OD: 22h

Vice info na www.axe.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>