Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Prezentace knihy RNDr. Josefa Tomase „To když jsem byl tenkrát v Grónsku“

2007-09-30 01:47

14.5.2008 (středa) od 17 hodin

Prezentace knihy RNDr. Josefa Tomase „To když jsem byl tenkrát v Grónsku“ spojená s autogramiádou a besedou s polárníky - manželi Klempířovými, o knize a výstavě Metamorfózy Grónska, která bude k vidění od začátku května v prostorách Café Luxor.

Vydavatelství České geologické služby, Alena a Jaroslav Klempířovi 
-------------------------------------------------------------------------------------------

Tomas, Josef: To když já byl tenkrát v Grónsku
Praha, Česká geologická služba 2008, 108 stran

To když já byl tenkrát v Grónsku, říkával autor této knížky tak často, až se rozhodl vyhledat staré deníky, fotografie a publikované články a sestavit z nich mozaiku postřehů a zážitků z doby před třiceti lety, kdy jako geolog měl příležitost poznat drsnou krásu vzdálené země. Knihu můžete koupit v internetovém obchodě České geologické služby
..............................

Literární setkání
Zavedenou tradicí Paláce knih Luxor jsou pravidelná literární setkání, autogramiády a besedy s autory knih a dalšími známými osobnostmi. Přijďte k nám a získejte ke své knize i nevšední zážitek, na který budete rádi vzpomínat.

Literární setkání se stala pravidelnou součástí života Paláce knih Luxor. Tato setkání, při kterých se u nás setkávají autoři, překladatelé a kmotři knih s Vámi, čtenáři, jsou pro nás milou společenskou událostí, kterou rádi pořádáme cca 3x týdně.

Literární setkání, která se odehrávají v prostoru u literární kavárny v 1. patře, jsou často spojena s prezentací, křtem knihy a autogramiádou autora. Můžete se tak nejen setkat se zajímavými osobnostmi, ale i obohatit svůj výtisk knihy o podpis autora nebo věnování a učinit z něj skutečný originál.

www.neoluxor.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>