Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Festivaly
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

FRINGE FESTIVAL PRAHA 2007 - PRAGUE FRINGE FESTIVAL (1)

2007-06-11 19:42

PRAGUE FRINGE FESTIVAL - FRINGE FESTIVAL PRAHA 2007

Článek o Fringe festivalu čtěte ZDE

Podrobný program naleznete v našem přehledu podle dnů v kalendáři v sekci Festivaly.

Ve dnech od 27. května do 3. června bude již pošesté v různých koutech Malé Strany probíhat Fringe festival Praha. Neodjíždějte tedy z města, naplánujte si prázdniny a pokud nejste místní, začněte se připravovat na cestu co nejdříve. Oproti předcházejícím ročníkům se festival prodlouží o jeden den a přibudou dva nové hrací prostory. Připojte se a sdílejte spolu s námi zábavu a vzrušení z této ojedinělé jarní akce v České republice.

Vstupenky budou v předprodeji od konce dubna. Abychom vás navnadili, můžeme vám již nyní slíbit festival plný divadla, hudby a filmu z celého světa a zářivou přehlídku českých talentů. Do Prahy míří na 150 umělců z 12 různých zemí – z Anglie, ze Skotska, Irska, Dánska, Rakouska, Německa, Itálie, Maďarska, Kanady, USA, Venezuely a Indie. Celkem 41 souborů odehraje během osmi dnů okolo 250 představení.

Letošní ročník festivalu bude opravdovým kulturním maratónem. Program je sestavený tak, že můžete během týdne zhlédnout všechna vystoupení, přes den se ve volných chvílích potěšit procházkami po památkách překrásné Prahy a na závěr večera zavítat do festivalového klubu Fringe 07. Během dne a až do pozdních nočních hodin se můžete kdykoliv zastavit a setkat s ostatními fringovými nadšenci v našem čajové stanu a nebo si ve vedlejším stanu dopřát thajskou masáž.

Připojte se k nám na stránkách myspace. Zaregistrujte se na náš blog a staňte se tak našimi přáteli. Budeme Vás pravidelně informovat o posledních novinkách a drbech z Fringe festivalu. Setkejte se zde s ostatními umělci a nadšenými stoupenci Fringe festivalu, kteří se do Prahy chystají koncem měsíce května. http://www.myspace.com/praguefringe

Fringe lístky

Nezapomeňte, že všechny lístky jsou v neděli 27. května jen za 100 Kč.

TICKETSTREAM (předprodej a prodej během Fringe) od středy 9. května on-line, telefonicky i osobně ve všech pobočkách.

Lístky si můžete rezervovat nebo koupit prostřednictvím TICKETSTREAM přímo na jejich webové stránce, nebo se na ně proklikat z každého představní v sekci program na našich stránkách.

Lístky si můžete koupit online a vytisknout si je jako elektronickou vstupenku, nebo si je můžete rezervovat (platnost dva dny) a zaplatit je v jakékoli pobočce Ticketstreamu, nebo si je tam prostě můžete koupit osobně.

Úplný seznam prodejních míst Ticketstream je k nalezení na jejich webových stránkách.

Za vstupenky zakoupené v prodejnách Ticketstream zaplatíte manipulační poplatek 10 Kč.

POKLADNA FRINGE V DIVADLE NA PRÁDLE (v době konání Fringe) osobně (rezervace e-mailem nebo telefonicky neni bohužel možná)

Již druhým rokem je naší centrální pokladnou Fringe festvialu pokladna DIVADLA NA PRÁDLE, která bude fungovat během týdne, kdy Fringe bude probíhat. Zakoupíte tu vstupenky na všechna představení ve všech našich divadlech.

Otvírací hodiny: 11.00 do začátku posledního představení každý večer. Od 18. hodiny budou v prodeji pouze vstupenky na následující dny. Ostatní zbylé vstupenky na daný večer bude možné zakoupit pouze v příslušných divadlech.

Za vstupenky zakoupené v předprodeji Divadla Na Prádle zaplatíte manipulační poplatek 10 Kč.

VE VŠECH FRINGE DIVADLECH (během Fringe) osobně v každém z Fringe divadel vždy hodinu před prvním představením.

Vstupenky můžete zakoupit ve všech divadlech, kde Fringe probíhá, a to denně vždy jednu hodinu před začátkem prvního představení na jakoukoli produkci v daném divadle v daný den. (V A Studiu Rubín můžete zakoupit 27. května vstupenky na všechna tamní představení od 16.30). Vstupenky zakoupené v divadlech před představením nepodléhají manipulačnímu poplatku. Včasná rezervace nutná.

K těmto vstupenkám se žádná přirážka neplatí!

Komentáře (1)

Business development strategist 2020-08-19 11:30:11
SMEs Business Advisor Consultant | New Company Advisor - Mario Peshev: Hire a business advisor and get digital consulting services for SMEs ($1M to $50M). Discover new monetization channels for corporate business and adopt digital technology.

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>