Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

POHYBOVÝ A HERECKÝ WORKSHOP

2008-10-07 09:04

POHYBOVÝ A HERECKÝ WORKSHOP
Jenni Kokkomaki

.:.25.+26.11.:. Workshop se zaměří na různé aspekty a formy jevištního pohybu, vztah herce k prostoru a dalším hercům a hereckou kvalitu pobytu na jevišti. Zaměřuje se na performera a objevování nových úhlů pohledu. Je založen na praxi, účastníci si tudíž vezmou oblečení vhodné ke cvičení a tanci.

Workshop je určen pro osoby s hereckou zkušeností (i neprofesionální nebo z divadelní školy) alespoň 3–4 roky a zájmem o rozvoj svých divadelních dovedností. Účastníci z jiných oborů dramatických umění jsou vítáni. Zkušenost s tancem není nutná. Otevřená mysl pro práci s pohybem je však nezbytná. Výuka je vedena v angličtině.

Workshop povede finská herečka a režisérka Jenni Kokkomäki, která ve svých dílech zkoumá hranici mezi divadlem a tancem. Je bakalářem v oboru Divadlo a drama. Intenzivně se věnuje studiu fyzického a vizuálního divadla, tance a vizuálních umění v České republice, Norsku, Estonsku a Finsku. Kromě představení pořádaných v rodném Finsku a dalších zemích ji diváci mohli jako herečku a tanečnici vidět na pražské scéně v představeních konaných v NoD, Divadle na zábradlí a v Divadle ALFREDVEDVOŘE. Její repertoár sahá od experimentálního a realistického divadla přes moderní tanec, umění performance a pouličního divadla až po operetu.

Workshop se koná v úterý a ve středu
25.–26.11.2008
na malé scéně divadla ALFREDVEDVOŘE a trvá 4 hodiny každý den od 11 do 15 hodin.
Poplatek za dílnu činí 400 Kč, případně 200 Kč za 1 den, avšak nelze se účastnit samotné středeční dílny. Je možné se samostatně zúčastnit pouze úterní dílny. Účastníci se zapisují do dílny emailem na adrese divadlo@alfredvedvore.cz nebo telefonem – pevná linka 233 3..., mobil 77... - nejpozději do 20.11.2008. Počet účastníků je omezený. Vzhledem k případným odhlášením na poslední chvíli je možné přijít na dílnu první den a zjistit, zda nejsou ještě volná místa. Účastníci zadávají svůj kontaktní email při zápisu do dílny, abychom je mohli dále informovat o jejím obsahu.

Více informací o workshopu: jennikokko@hotmail.com

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>