Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Děti
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Pohádka z medvědí chaloupky

2008-05-19 17:43

Pohádka z mědvědí chaloupky

Loutkové představení o hledání přátelství. Medvídek Drobínek žije v lese se svým otcem sám a hledá kamarády pro své dětské hry. Najdete je? Přijďte se podívat.

Divadlo Z půdy

vstupné 50 Kč
--------------------

http://web.quick.cz/divadlo.zpudy/

zájezdová loutková scéna DIVADLO Z PŮDY

loutkové pohádky - soutěžní a zábavné pořady - karnevaly - hudební produkce - výstavy loutek

DIVADLO Z PŮDY vychází ve své tvorbě z více než dvacetiletých zkušeností s dětským divákem. Čtrnáctileté působení pod uměleckou agenturou Albis Ústí nad Labem mu umožnilo poznat mnohá zákoutí naší vlasti a rozdávat radost i v zahraničí.
Režisér, výtvarník a umělecký vedoucí souboru František Pešán se již mnohokrát představil jako výborný sólista, který dokáže zaujmout malé diváky a to nejen ve vypravěčských a loutkohereckých rolích, ale i jako muzikant, který překvapí vždy něčím novým.
Jeho loutky, které vytvořil, rozdávají radost nejen v mnohých domácích souborech, ale i v zahraničí. A tak malí pohádkoví hrdinové našli své obdivovatele například v Polsku, Španělsku, německu, USA, Švýcarsku, Holandsku a dokonce i Japonsku.
Na repertoáru divadla se objevují známé i méně známé tituly pohádek, jejichž cílem však není jen pobavit malého diváka, ale i zaujmout a poučit, strhnout ke spolupráci a hlavně pak zanechat v něm krásný a neopakovatelný pocit z přímého kontaktu s loutkami a divadlem.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>