Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Výstavy a veletrhy
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Podzemní Praha 2006

2007-06-11 19:42

Až do 31. října 2006 můžete v sobotu a neděli navštívit unikátní výstavu o historickém podzemí Prahy. Spatříte místa, která dnes třeba již neexistují, ale i ta, která lze v budoucnu navštívit.

Čekají na Vás štoly Petřína, historického hradního vodovodu, podzemí kláštera na Strahově a další. Například mumie z největších katakomb v Praze.

Výstava se koná od 10 hod do 17 hod ve štole XXII. v Lobkovické zahradě na Petříně. Je to těsně u tzv. vyhlídkové cesty, která vede od stanice lanovky Nebozízek směrem na Úvoz. Když půjdete Vlašskou ulicí a Petřínskými schody, dostanete se sem také. Štola je na palouku v dohledu od pomníku J. Vrchlického. V době, kdy nejezdí lanovka a cesta vzhůru do kopce se Vám jeví obtížná, doporučujeme přístup od tramvaje z Pohořelce na Úvoz a po vyhlídkové cestě, nebo Strahovskou ulicí k rozhledně a od rozhledny po Petřínských schodech.

V případě, že budete bloudit, zavolejte 777293339 a budete nasměrováni. Do štoly nepotřebujete žádné mimořádné vybavení - jenom snad upozornění, že je zde dosti zima ( 10°C).

Čeká vás několik stovek fotografií a plánů.

Zájemci o případnou mimořádnou návštěvu (to se jedná o větší skupiny) se mohou přihlásit telefonicky na číslo 777293339 nebo na adresu vystava@nautilus.cz kde je zapotřebí se dohodnout na podmínkách mimořádné návštěvy.

EXPOZICI PRŮBĚŽNĚ OBMĚŇUJEME

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>