Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

PLASTIQUE - Djs VECTIF & TVYKS

2007-06-15 23:27

Pátek/Friday
PLASTIQUE
Resident DJs: VECTIF & TVYKS

Radost FX Club a djové Vectif a Tvyks si Vás dovolují pozvat na další pokračování jejich residentního večera Plastique.
Vychutnat si tak můžete opět kompletní Plastique partu včetně baviče VJe Martina a navrátilce dje Tvykse, který se na party opět napevno vrátil. Tvyks se může pochlubit i novým titulem, když byl odbornou porotou zvolen djem roku podle časopisu XMAG a to s velkým náskokem před dalšími pronásledovateli. Je to bezpochyby zasloužené oceněné jeho dlouhodobé práce a konečně také něco, co má hlavu a patu. 

PLASTIQUE 
Residents : VECTIF & TVYKS
VJ MARTIN 
www.plastique.cz
www.myspace.com/plastiqueparty

-----------------------------------

Vectif // biografie
Hudbě se věnuje již od svých 14-ti let, kdy působil jako kytarista a vokalista nejprve v punk-rockové, posléze rockové kapele. Jako rocker vystupoval celkem 3x na, dnes již legendárním, trutnovském rockovém festivalu.
V letech 1994-97 žil v Anglii, kde aktivně studoval hru na elektrickou kytaru a stal se členem černošké blues & rock´n´rollové kapely. Právě v Anglii se také prvně setkává s elektronickou scénou.
Po svém návratu do Prahy si kupuje gramofony a začíná se věnovat djingu. Na konci roku 1998 pořádá své první akce a již o rok později produkuje noc Prozak v klubu Radost FX. Je zakladatelem populárních akcí na KC Karlov v Benešově, kde společně s Jiřím Pokorným připravuje večery Plastic Dreams, Fabric vs. The End, Amazing party, Marco Carola a Space DJ´s. Jejich posledním společným počinem byla akce Pepsi Sound system.
Koncem roku 2001 nastupuje na post produkčního v našem nejdéle fungujícím klubu Radost FX, kde působí dodnes. Přiváží do Prahy jména jako David Morales, Judge Jules, Danny Ramoling a mnoho dalších. Měsíčně zde též spolu s DJ Tvyksem pořádá rezidentní noc PLASTIQUE.
Pravidelně vystupuje po celé republice a v posledních dvou letech často hostuje i na mnoha zahraničních akcích. DJ Vectif dnes patří k naprosté špičce české houseové scény.
web >> www.myspace.com/vectif
----------------------------------------------

Úderem 22 hodiny Radost ožívá nočním životem a otevírají se brány klubu v dolních prostorách podniku.
Originální program, ctyři bary, nápaditý světelný park, laser show, videoprojekce, go-go tanečnice, pravidelné sety nejlepších domácích i zahraničních DJ´s, ale i tématické večírky s překvapením, na kterých vystupují především naši residentní djs. Klub je až na výjimky otevřen od čtvrtka do soboty.
Ve čtvrtek je na programu FX BOUNCE, večer věnovaný stylům r´n´b, soul a hip hop.
V pátek se můžete těšit na nejlepší české a zahraniční houseové djs a projekty a sobota je pak věnována akci s názvem SOULTRAIN WEEKENDER.
Tato party patří k chloubám našeho klubu a byla označena za nejlepší r´n´b night v ČR. Letos oslaví již své 6.výročí. Každá noc v klubu Radost FX má své neopakovatelné kouzlo a atmosféru, která vás vtáhne do svého dění natolik, že jste schopni na několik hodin zapomenout na všechno a užívat si zábavy až do pozdních ranních hodin.

Radost FX již od počátku zachytila dříve nám upírané moderní styly hudby, a tak se zapsala mezi první kdo Praze a České Republice vůbec nabídl možnost poslechu nejen houseové, techno a r´n´b hudby (vystupovaly zde takové hvězdy jako jsou: legendární Carl Cox, Paul Van Dyk, Lauren Garnier, Moby, Richard Dorftmeister, MJ Cole, Artful Dodger, Judge Jules, Danny Rampling, Eddie Richards, DJ Food aj.). V současnosti dává prostor mnoha dalším žánrům a tématickým večerům, které svou pestrostí nabízí nevšední zážitek všem, kdo se rozhodnou strávit večer v jednom z nejvyhledávanějších klubů v Praze.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>