Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Paul Van Dyk

2007-06-11 19:42

Článek o koncertě čtěte zde.

Paul Van Dyk

Pá 14.9.2007 21:00

Včasný nákup:

330 Kč do 14.dubna, 440 Kč do 14.června, 550 Kč do 14.srpna a 660 Kč do 14.září

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli zrušit nebo změnit nabízené slevy v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu.

PAUL VAN DYK PŘIJEDE DO PRAHY PŘEDSTAVIT SVÉ NOVÉ ALBUM V ZÁŘÍ

Nejpopulárnější dj současnosti PAUL VAN DYK, se i letos představí v Praze, tentokrát v rámci světového turné k albu „In Between“. V pátek, 14. září vystoupí v pražské T-Mobile Aréně na akci PAUL VAN DYK „In Between“ Album Tour, kterou přináší agentura United Music společně s Bohemian recordings.

PAUL VAN DYK se i tentokrát představí v exkluzivním tříhodinovém setu, ve kterém předvede své umění a unikátní styl, při kterém kombinuje technologie Serato Scratch Live a Ableton Live, doplněný hraním na klávesy.

Vedle hlavní hvězdy dále vystoupí domácí jednička MICHAEL BURIAN, který zde představí svůj nový label Bohemian recordings, na kterém v březnu vydává vlastní Michael Burian DVD. Dalším hostem bude polský dj a producent ANGELO MIKE. Kromě pravidelných vystoupení na největších parties v sousedním Polsku jste jej mohli u nás naposledy vidět a slyšet na listopadové party Combi:Nations.

Posledním ze seznamu vystupujících umělců je holandský dj a producent PACIFIC. Tento mladý talentovaný Holanďan má na svém kontě několik povedených skladeb a remixů, které i sám Paul Van Dyk několikrát zařadil do svých setů.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>