Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Party Legendario - Dj Loutka

2007-06-11 19:42

Kde? Klub Vertigo, Havelská 4, Praha 1
www.vertigo-club.cz
Kdy? Sobota 26.ledna 2008
V kolik? Začátek v 21:00
Za kolik? Free guest-list na info@vertigo-club.cz

Rozmazlené jazýčky se potkají na party Legendario s Loutkou v sobotu ve Vertigu

Pokud jste fajnšmekři a zajímají vás nové věci, nenechte si ujít v sobotu 26.ledna ve Vertigu prezentační párty rumu Legendario. Je to exkluzivní, 5 let stařený kubánský rum, který vyniká jemnou chutí s tóny karamelu a medových rozinek. Společnost Bartida, která tento rum do České republiky přiváží, si pro vás kromě ochutnávky nachystala i řadu sympatických dárků – od populárních zapalovačů „Zippo“, přes sportovní mikiny, k řadě jiných zajímavých maličkostí a zbytnůstek.
A protože se ve Vertigu drží hesla „k nejlepšímu to nejlepší“, nemůže nad Legendariem držet hudební patronát nikdo jiný, než skutečná legenda. Matador české taneční scény DJ Loutka nabídne speciální klubový set, komponovaný ze známých „fláků“ i toho nejnovějšího co současná houseová produkce nabízí.
Jako další hosté vystoupí Angličan Sly Antro a Velšan Rhys. Oba jsou, stejně jako ten rum, zdařilí importi z cizích zemí do Prahy. Rhys i Sly preferují energickou, žánrově různorodou hudbu a jsou známí tím, že dokáží vytvořit perfektní atmosféru.

Více informací a free guest-list na info@vertigo-club.cz nebo na telefonu 774744256.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>