Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Přijďte zapařit s celebritama!

2008-08-08 07:48

Nadáváte, že si herci, zpěváci, modelky a další známé osobnosti hrají na primadony a kašlou na své fanoušky? Možná, ale s jednou výjimkou! V sobotu 9. srpna v klubu Pacha zapaří všichni společně! V pořadí pátá Paparazzi night slibuje večer plný hvězd.
Mejdan, který se koná každých čtrnáct dní, je zřejmě jedinou akcí, kde si mohou zapařit „obyčejní“ smrtelníci se svými hvězdami. Navíc vás to nic nestojí, vstup je totiž zdarma. Přesto se večer, nebo spíše v noci nudit nebudete. Oficiální zahájení je ve 21. hodin, ale doporučujeme dorazit o něco později. Moderátorského žezla se tentokrát ujme ExVyvolený Dan Holovský, který se nechal slyšet, že jako moderátor smete i Leoše Mareše. Uvidíme.
Speciální soutěž!
Čeká vás módní přehlídka s finalistkou Miss ČR Romanou Pavelkovou nebo Top Class face Kateřinou Fáberovou, která si jen kvůli této akce odskočila z natáčení reklamního spotu v Dubaji. Chybět nebude ani křest nového čísla časopisu Paparzzi, kterého se ujmou herečka Michaela Ochotská a moderátorka Eva Aichmajerová. Společnými silami pak také vylosují tombolu. Vyhrát můžete například značkové oblečení, thajské masáže nebo permanentku do posilovny.
Mezi pařmeny se objeví také například Veronika Fasterová, pohádkový princ Miroslav Hrabě nebo půvabná misska Edita Hortová. Pro čtenáře Pragueout máme navíc speciální příležitost! Tři z vás, kteří nejrychleji odpoví na otázku, jaké jsou webové stránky klubu Pacha, kde se akce koná, dostanou vstup do VIP prostor! A to už za to stojí ne? Pište na paparazzi.revue@seznam.cz . Nápovědu hletejte v katalogu Pragueout.Cz.
Martin Chalupa    

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>