Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

OLIN NEJEZCHLEBA + BLUES SESSION + Vladimír MIŠÍK & ČDG + Ivan HLAS & TRIO

2007-06-11 19:42

OLIN NEJEZCHLEBA - křest 2CD ( 25 LET V TOM) + BLUES SESSION + Vladimír MIŠÍK & ČDG + Ivan HLAS & TRIO

Jaroslav Olin Njezchleba je nejznámější violoncellista českého bigbítu, kromě violoncella ale ovládá i kytaru, baskytaru a další hudební nástroje, je skladatelem, textařem a zpěvákem. 2CD "25 let v tom" Je toho důkazem: Na prvním CD najdete studiové nahrávky, které vznikly převážně v době jeho osmnáctiletého působení ve skupině Etc. Vladimíra Mišíka, čtyři písně jsou z alb Petra Skoumala a jedna pochází z předposledního CD Ivana Hlase. Všechny písně zpívá, na některých se podílel i jako autor textu či hudby. Druhé CD obsahuje záznam stejnojmenného koncertu, který se uskutečnil 16. ledna 2007 v pražském Paláci Akropolis. Olin si tu zahrál a zazpíval se svou trojčlenou partou Njorek, hrající world music, s Triem Ivana Hlase, se členy bývalé skupiny Marsyas a Zuzanou Michnovou. Dalším hostem koncertu byl Vladimír Mišík a Etc… a na závěr zahráli také Blues Session, kde je Olin Nejezchleba kytaristou a frontmanem kapely. Mozaika složená ze šestnácti skladeb poměrně výstižně vykresluje Olinovu pětadvacetiletou hudební činnost na české hudební scéně.

Autoři : Nejezchleba, Jaroslav Olin
----------------------------------------------

www.ivanhlas.cz
IVAN HLAS TRIO - komorní sestava (Norbi Kovács - ak. kytara, Jaroslav Olin Nejezchleba - violoncello, Ivan Hlas - akustická kytara)

Jaroslav "Olin" Nejezchleba - violoncello, mandola, kytara, tamburína, zpěv, pohybové kreace baletního charakteru:-)
(*1960) Narodil se v Kyjově. Cellista, baskytarista, příležitostný hráč na mandolu a další strunné nástroje. Po absolvování brněnské konzervatoře působil a působí ve skupinách Marsyas, Etc..., ČDG (Vladimír Mišík), Blues Session, Růžový brejle, Njorek.

Norbi Kovács - kytara
(*1968) Narodil se v Šale na Slovensku. Po prvních muzikantských zkušenostech se v roce 1992 odstěhoval do Prahy. Prošel mnoha kapelami jako Stará cesta, Red Wine, Plazma, spolupracoval s řadou interpretů, zejména s písničkářkou Radůzou. Věnoval se i pedagogické činnosti. Je členem skupin Lokomotiva a Růžový brejle a hostuje u kapely PH 5.5. Věnuje se i hudbě filmové a scénické.

------------------------------

www.bluessession.cz

www.vladimirmisik.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>