Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Představení
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

OIDIPUS (komplexně) / divadlo HoME

2007-09-26 18:32

OIDIPUS (komplexně) / divadlo HoME
experimentální činohra

HoME nenabízejí obyčejné divadlo, nabízejí divadlo jako hru. Hru která se díky aktivní účasti publika mění, rozvíjí a možná také skončí každý večer jinak.

Divadlo HoME můžete znát z jejich vydařeného bytového divadelního projektu DoMA/at home, za nějž v roce 2006 dostali hlavní cenu festivalu Next Wave. Byty či domy a jejich majitelé se jim stávaly prostorem, tématem i spoluúčinkujícím každého představení.

HoME navazují na svůj první projekt a jako téma či odrazovou plochu pro své nové divadelní představení si vybrali klasickou řeckou tragédii Oidipus. Na základě starého příběhu se budou každý večer snažit o nemožné: vyprovokovat hru, v níž splyne otcovražedný krvesmilný příběh Thébského krále s názory, osobní historií a momentálním naladěním každého z publika. Zábava, provokace, otázky, výzvy! Přijďte se pohrabat v Oidipovi a možná tak trochu i sami v sobě! POZOR – OMEZENÁ KAPACITA!

spoluautoři a herci: Martin Vasquez (CZ), Monika Černošková (CZ), Andrea Miltner (UK), Carli Jefferson (UK), Philipp Schenker (CH), Daniela Voráčková (CZ), Alexander Komlosi (CZ), scénografie: Philipp Schenker (CH), hudba a zvuk: Jan Burian (CZ), dramaturgie: Sodja Lotker (YU), koncept a režie: Howard Lotker

podpořili: Ministerstva kultury ČR a MOTUS, o. s. – produkce divadla ALFREDVEDVOŘE.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>