Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Nedovedu pochopit - Happening na podporu boje proti xenofobii

2008-02-16 23:07

24.4. čt, od 19:00
Nedovedu pochopit
Happening na podporu boje proti xenofobii
Live: Jahcoozi (DE), The Chancers, The Tchendos
Vjs: Uzako & .thc

Happening si klade za cíl upozornit společnost na rozmach aktivit neonacistu v CR, tyden po jeho konani zamysli Narodni odpor uskutecnit prvomajovy pochod Prahou. Vytezek z happenigu bude urcen na podporu socialniho programu pro mensiny v CR. Zastitu nad prevzala Zidovska liberalni unie, spoluporadatelem koncertu je neziskova organizace Clovek v tisni a klub Roxy.

Vstup 100czk
-------------------

Multi-kulturní projekt z Berlína Jahcoozi přijíždí 24. dubna do pražského klubu Roxy. Jedna z nejzajímavější skupin současnosti vystoupí na happeningu Nedovedu pochopit, který upozorňuje na rozmach aktivit neonacistů v České republice. Akce navazuje na vloni realizovaný stejnojmenný klip breakbeatového projektu The Tchendos.

Multi-kulturní složení skupiny, kdy zpěvačka je Londýňanka s kořeny na Srí Lance, producent z Berlína a baskytarista z Tel Avivu, je přesně to, co neonacisté nenávidí a přejí si vymýtit. Ostatně už týden po koncertě to chtějí v Praze demonstrovat na prvomájovém pochodu Národního odporu.

Předskokany skupiny Jahcoozi, kterou její zpěvačka Sasha definuje slovy "Nakažlivé množství zábavy a bassů všude kolem vás," budou The Tchendos.

Spolupořadatelem happeningu Nedovedu pochopit je nezisková organizace Člověk v tísní a klub Roxy. Záštitu nad ním převzala Židovská liberální unie. Výtěžek z akce bude určen na podporu sociální programu pro menšiny v ČR.

Klip Nedovedu pochopit najdete na www.nedovedupochopit.com

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>