Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Děti
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Na Mikuláše s Minimax TV

2008-10-31 13:45

6. 12. 2008, nákupní palác PALLADIUM
nám. Republiky 1078/1, Praha 1

Blíží se pátý prosincový den a s ním neodmyslitelně spojený příchod Mikuláše a jeho společníků čerta a anděla. Každým rokem v tento den na známou trojici vedenou Mikulášem čekají děti, některé se strachem z čerta a jeho pytle, protože vědí, že přece jen nebyly tak úplně hodné a některé s očekáváním, že dostanou od Mikuláše nějakou tu nadílku s dárečky a sladkostmi.

Letošní rok v sobotu 6. prosince mezi 14. a 18. hodinou se děti budou moci opět přivítat s touto mikulášskou družinou v pražském nákupním paláci PALLADIUM, kde dětský televizní kanál MINIMAX pořádá v rámci oslav svých 5. narozenin od začátku jeho vysílání v České republice a na Slovensku zábavný mikulášský program pro rodiny s dětmi. Sám Mikuláš bude mít také v průběhu tohoto programu slavnostní proslov, v němž popřeje MINIMAXU k jeho narozeninám a při němž bude také slavnostně rozkrojen velký narozeninový dort.

Celý odpolední program, jímž malé návštěvníky a jejich rodiče budou provázet popletený čertík Ferda a jeho věrný kamarád Bohoušek, bude probíhat v pohádkovém a předvánočním duchu. Čertík Ferda provede děti peklem, kde jim ukáže a představí nejrůznější atrakce z pekelné dílny. V rámci programu si na hlavním podiu budou moci děti a jejich rodiče zasoutěžit o zajímavé ceny v různých disciplínách. Nebude chybět například pěvecká a taneční soutěž, zdobení vánočních stromečků, nafukování obřích ozdob, lovení jablek nebo soutěže se sportovním zaměřením jako přetahování a řecko-římský zápas.

MINIMAX TV připravuje k tomuto programu doprovodnou část, která bude stát určitě za shlédnutí a v níž vystoupí se svojí show například hudebně taneční skupina Myš Maš a kde své kouzelnické a iluzionistické umění předvede světově známé duo Robert a Ingrid Navaro. K vidění budou rovněž i ty nejlepší a nejobtížnější žonglérské kombinace v podání samotného Roberta, který je držitelem dvou světových rekordů v žonglování, nebo okouzlující a poetické vystoupení s mýdlovými bublinami, kdy z těchto vzduchem poletujících bublin při krásných pomalých melodiích vznikají malá umělecká díla.


Více informací na:
www.minimaxtv.cz  

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>