Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

BENEFIČNÍ KONCERT PRO SÁRU! My3.avi / guest: The Wenca

2007-06-11 19:42

PÁTEK 20. 6. 2008 - BENEFIČNÍ KONCERT PRO SÁRU!

První koncert v Blues sklepě s podtitulem BENEFIČNÍ. KONCERT PRO SÁRU!
A není proč psát víc. Pouze fakt, že kdokoliv přijde na páteční koncert kapel My3.avi a The Wenca a zaplatí vstup (pouhých 80 Kč), přispěje tím na tříletou slečnu Sáru.
www.sarakalisova.cz

Těšíme se na Vás!
Blues sklep, My3.avi a The Wenca
----------------------------------------------
MY3.AVI / guest: Wenca - folk-pop

vstup 80,- Kč

Pražskou kapelu MY3.AVI, která byla založena v roce 2004, tvoří Jan Špalek (akustická kytara, zpěv), Jakub Vlachynský (basová kytara, akustická kytara, klávesy, harmonika), Jiří Horecký (perkuse, trubka, píšťalka, fujara, computer), Jan Výborný (bicí, perkuse) a Klárka Housková (housle). Charakteristickým rysem kapely je její relativní žánrová nezařaditelnost stojící někde na hranici folku, popu a jazzu (slovy folkového serveru iFolk "alternativní jazz-folk") s výhradně původní tvorbou s českými texty, které doplňuje osobitý zvuk.

K největším úspěchům kapely patří vítězství v mezinárodních festivalech PORTA v roce 2005. Skupina obdržela cenu autorskou i interpretační na Trampské Portě v Ústí nad Labem a dále interpretační na Portě v Jihlavě. V roce 2006 se dostala až do celostátního finále největšího českého folkového festivalu ZAHRADA.

Více na: www.my3avi.com

-------------------------------------

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>